Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dr. Veres Gábor bőrgyógyászról...

Dr. Veres Gábor bőrgyógyászról tudnátok írni, ha már voltatok nála? Ha igen, le tudnátok írni a véleményeteket róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék átfogó hajvizsgálatra menni egy ORVOSHOZ, akinek van tapasztalata ezen a területen és őt találtam egyedül, aki egyaránt végez trichogramos vizsgálatot, mikrobiológiai vizsgálatot és vérképet is néz.

Évek óta hajhullással küzdök, emellé erős korpásodás, zsírosodás, viszketés társul és eljutottam arra a szintre, hogy naponta kell megmosnom a hajam, hogy normálisan nézzen ki. Voltam sztk-s bőrgyógyásznál és endrokrinológusnál de kb. meg se vizsgáltak, csak rávágták, hogy genetika és felírtak egy hajszeszt, ami semmit sem segített.. Légyszi gyógynövényekkel és homeopátiás kezelésekkel kíméljetek. Köszönöm előre is!



2020. jún. 6. 23:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Csing csing??
2020. jún. 11. 16:44
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam nála.. Ne menjetek, nagyon rossz, számlát se ad és 5 perces vizsgálatért elkért 30 ezret miután a 3000 forintos ebayes kamerával átsimogatta a fejem. Csapnivaló szélhámos.
2020. jún. 24. 02:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!