Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kullancs volt bennem. Jol...

Kullancs volt bennem. Jol csinaltam?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam az erdoben setalni a kutyammal delutan. Ma melo vege fele eszrevettem a labamon. Haazaerve egybol szemoldokcsipesz es kihuztam. Konnyen kijott es meg elt mikor kihuztam. Azutan arcszesszel fertotlenitettem. Jol jartam el? Ha nem mit rontottam el? Eleg picike volt meg.

2020. jún. 10. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jól jártál el! Jegyezd meg a helyét és figyeld kb. 2 hétig, hogy pirosodik e bármilyen módon a helye vagy a környéke.


Viszont! Amivel nem jól jártál el... :(

Ha erdőben jársz tudatosuljon benned, hogy este nézd át magad. Mindenhol! Kb az első 6 órában nagyon minimális a fertőzés veszélye. Így 12 óra után... Nincs semmire biztosítás.

2020. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kutyát is nézd át, ha nincs rajta, vegyél neki valamilyen kullancsirtót! Pl. Foresto, Advantix, stb....


És minden ilyen erdei séta után nézd át magad is, a kutyát is!

2020. jún. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!