Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS kérek tanácsot, hova...

SOS kérek tanácsot, hova forduljak szájúreg betegséggel,afta! vagy kitudja mi a bajom gyulladas miatt?

Figyelt kérdés

4honapja allandoan visszater a nyelvem szélen. Voltam magan fogorvosnal.akkor még nem volt emnyire gyulladt.Öblögessek kamillaval. A Plogosolt hagyjam! Utana fogtechnikusnal mert van ott 4potlas.

Hol jobb jol rosszabb Alig eszek piros faj duzzadt es be vagyok panikolva. Akartam szajsebeszhez menni. Nem fogadott.Tanácsolta, Bpen a SOTE klinikat a Maria uton. Fel van téve a honlapjukra, h csak odatartozokat! fogadnak. Felek hogy baj van és

oblogetes ecseteles fertótlenites semmi nem hasznal.Bpest nekem kozel és Bp-ben bizok. Ott kene akihez jó szakorvoshoz mehetnek. Ez nem fog baj, hanem szajureg-nyelv. NEM dohányzok



2020. jún. 14. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van most a nyelvem oldalán, sokszor ki szokott jönni, és pár nap alatt gyógyul. Nagyon fáj most nekem is, és elég nagy a hólyag. Te hogy vagy? Meg gyógyultál már? Mit használtál?
2020. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!