Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az ismerősömmel két...

Mi lehet az ismerősömmel két napja csak egyszer volt vizelete, ez normális?

Figyelt kérdés
Két napja már szinte semmit nem pisilt csak egyszer volt egy nagyon sűrű bűzös kevés vizelete , naponta két litert megiszik?
2020. jún. 14. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ügyelet,sűrgősségi.Ott már lehet, nagyobb probléma van.
2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi lehet vele? Orvoshoz nem akar menni
2020. jún. 14. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
vese. jobb, ha mégis orvoshoz megy..
2020. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Súlyosnak tűnik. Én most rögtön ügyeletre mennék vele.
2020. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na csütörtökön megy a házi orvoshoz.. Rávettem..
2020. jún. 14. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Csütörtökön elmegy a háziorvoshoz.Utána meg péntek hétvége.Egy hétig semmi. Gratulálok az ismerősödnek!
2020. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjen hamarabb, mert a mentő viszi el!!!
2020. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most kell elmenni orvoshoz, csütörtökön akkor nem kell menni.

Többen is leírtuk, hogy eléggé súlyosnak véljük a helyzetet.

Lehet hogy más tünete nincs, de ennyi is elég ahhoz, hogy váratlanul egyszercsak óráról órára romlik az állapota.

Akkor viszont már lehet hogy nagyon nehéz lesz belőle kikecmeregni.

Most ügyelet, csinálnak egy vizelettesztet, és ők megmondják mi a további teendő.


Én a kisbabámmal voltam így, semmi más tünete nem volt, csak a bűzös vizelet. Tesztcsík pozitív, laborvizsgálat: baktériumok zsúfolva.

Visszatelefonáltam a doktornőnek az eredménnyel, azt mondta nem maradhat így egy napra sem, ügyeletre irányított ahol gyógyszert írtak fel, és kérték hogy mihamarabb adjam be neki, ha a baba velem van, akkor még a patikában adjam be neki, hogy mielőbb kezdjük meg a kezelést.

2020. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma vasárnap van. 4 napig óhajt ezzel várni? Taps. Én azonnal felhívnám az ügyeletet és tanácsot kérnék, hogy ma menjek be azobnal vagy ráerek vele holnap reggelig? Életveszelyes állapot is kialakulhat ha teljesen leáll a veséje. Ez nem az a történet ami ráér csütörtökig. Ha az ismerősödnek ennyit ér az élete legalább irass vele egy.végrendelrtrt amiben megfogamazza hogy minden vagyona a tiéd :D
2020. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Húztad a strigulát 0-24-ben? Ráadásul mellette, ha még azt is láttad milyen a produktum?
2020. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!