Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan hányingerem van. Mi...

Állandóan hányingerem van. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kezdett el reggel hányingerem lenni , úgy hogy öklendeztem. Elmentem az orvoshoz, mert egyszer haza is küldtek a munkából emiatt. Kaptam Cerucal-t meg Quamatel-t. Ezeket szedem, de a Cerucal annyira kiüt, hogy az egész délutánt átalszom. Ma is hazaküldtek, mert majdnem összeestem. Elkezdtem kamilla- és citromfű teát inni, hátha valamit segít. Most teljesen jól érzem magam, csak ébredés után szokott ez lenni, hogy hányingerem van.

2020. jún. 15. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárva?
2020. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetsz terhes, akkor gyomorra tippelnék. Reflux okozhat hányingert, hányást.
2020. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem írtam, hogy fiú vagyok :D De nincsen semmi olyan érzésem, hogy égne a nyelőcsövem :/
2020. jún. 15. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Reflux lehet gyomorsav nélkül is. Ha nem múlik, kellene egy beutaló a gasztroenterológiára.
2020. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj beutalót gasztróra és max megtükröznek. Nekem volt vele kalandom idén, semmi elviselhetetlen nem volt. Én kicsit unatkoztam is fél perc után és bámultam a monitort, pedig nagyon undorodok ezektől a dolgoktól.
2020. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!