Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárányhimlő vagy allergia...

Bárányhimlő vagy allergia lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
4 éves lessz a kisfiam, vasárnaptól kiütések vannak a testén. Minden nappal több van neki. A legtöbb a hasán, lábán, csípőjén. Egy-kettő a hátán. Fején és karján nincs (legalábbis eddig). Láza nincs, nem viszket neki, közérzete, étvágya nem romlott. Egy két kiütésnek van pici csúcsa, mintha egy tűhegynyi hólyag lenne rajta. Az orvos a koronavírusra és az esetleges bárányhimlő fertőzésre hivatkozva nem akar fogadni. Azt mondta 2 napig figyeljem, van e több, ha igen, akkor ez himlő. Viszont én szeretném kideríteni az e, mert ha nem az, akkor valami más a gond, és mivel napról napra több van, valami okozza. Mit csináljak? Erőszakoskodjak az orvossal, hogy nézze meg?

2020. jún. 17. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, erőszakoskodj! Vagy vidd el az ügyeletre.
2020. jún. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én pár hónapos kislányomnak is ugyanilyen van, már kb mindenhol televan, kivéve az arca. Ő is jól van egyébként. Az orvosnak képet küldtem és nem vetette fel a bárányhimlőt. Nem találkoztunk mostanában senkivel, főleg nem bárányhimlős gyerekkel. Kérlek, írd meg, mi lett. Ételallergiára tippelt az orvos, de sehogynem akar elmúlni.
2020. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha volt oltva bárányhimlő ellen, övsömör is elképzelhető. Mindenképpen egy jó orvosnak kell látnia.
2020. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltatok már orvosnál?
2020. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!