Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos lehet emiatt a tünet miatt?

Rákos lehet emiatt a tünet miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos túlsúlyos vagyok.160 centihez 82 kiló...ma megszólalt anyukám mikor ültem,hogy nehogy megsértődjek de olyan hasam mimtha terhes lennék tehát ehybe nagy a hasam már gyomrom is....:/ jó sokat eszek esténként és elhagytam magam..mert depresszióm volt egyik nagyszülőm miatt és kajába fojtottam..le szeretnék fogyni de aggódok ez nem utal gyomorrákra vagy rákra

:/



2020. jún. 17. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is írod, hogy zabálsz. Akkor meg ne csodálkozz, hogy mégjobban elhízol....nem rák lesz az, csak háj.
2020. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az étvágyad jó (túlzottan is), nem fogysz, sőt hízol. Az emberek különböző helyekre híznak leginkább. Neked ez a hasad (nekem is :) ). Majd, ha ok nélkül elkezdesz fogyni,elmegy az étvágyad,akkor jusson eszedbe a rák.
2020. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rák, hanem ronda falánkság.
2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen valóban sokat eszek és szorongás miatt is csak megijedtem,hogy eddig hasam aljára most pedig gyomromra is híztam nagy sajnos :/ és érdekelt nem.e daganat okoz ilyet de szerintem is a fogyás lehet inkább a tünete ..mármint ha ok nélkül nagy súly lemegy
2020. jún. 17. 18:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Mért nem kezelteted pszichológussal a szorongásodat?!
2020. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
A rák okoz tüneteket, nem pedig a tünetek rákot. Írtad, hogy sokat eszel, a hájtól nagy a hasad.
2020. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Voltam már csökkent is sokat ...pánikrohamaim voltak ...ami vissza maradt,hogy félwk magármtól.hogy mikor lesz pánikroham ...hipochonder is vagyok szeretném folytatni pszichológust csak sajnos nagyon drága én fizetésemhez legalább is de szeretném folytatni
2020. jún. 17. 18:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a daganat nem így mutatkozik? Nincs amúgy semmi más
2020. jún. 17. 18:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A ráktól lefogysz,nem hízol.Sajnos végignéztem már hastáji rákot,a has kidudorodott de a test többi része csontvázzá fogyott. Szóval ne aggódj,simán híztál.
2020. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem is ki van dudorodva hasam viszont nem ment le rólam.semmi kiló
2020. jún. 17. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!