Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki valami tanacsot tudna...

Valaki valami tanacsot tudna adni esetleg?

Figyelt kérdés

Nyalkas a szekletem, csomos a spermam olykor vizes, honaljamnal, nyakamnal es lagyeknal csomo van a borom alatt(nyirokcsomora panaszkodom). Kozerzetem sz@r, mindenfele bajom van, sok tunetet produkalok. Kiütések jönnek elő és gennyes pattanások a testem szinte bármely véletlenszerű pontján. Ezek kovetkezteben depizek is. Regota fennalo problema ami megkeseriti a mindennapjaim. (alvaszavar, etvagytalansag, hideg vegtagok, latas romlas, nagyon erzekeny vagyok a fenyre, izuleti fajdalmak, hasmenes szekrekeses valtakozasa[minden alkalommal nyálas], habos vizelet, gyomorégés, puffadás, csallánkiütések, fáradtság, émelygés, nagyon komoly izzadások es meg sok-sok mas tunet stb... lenyegeben ugy erzem magam mint regebben amikor influenzas voltam csupan laz nem kiseri)


Verkepem elvileg tokeletes, szekletvizsgalat amire beutalot kaptam negativ. Tükrözések negatívak.

Haziorvosom nemreg valtottam. Vegre kaptam savlekotot es nyugtatot a tuneteim kovetkezteben kialakulo szorongasos allapotom csillapitasara is. Tovabbi vizsgalatra nem kaptam beutalot csupan tanacsokkal lattak el ill., hogy dietazzak.


Akarhova megyek azt kapom, hogy psziches a dolog. Hozzatartozoimra nem szamithatok. Nagyon sokszor be is vagyok fordulva a tuneteim miatt mivel nem tegnap kezdodott.


Nagyon regota szoktam a vernyomasom merni, szisztolés érték magasabb a megszokottnal.


Ez mi lehet? Kit keressek? Mit mondjak? Nem igen vesznek komolyan mert egyre vaskosabbak a laboreredmenyeim es meggyozodesem, hogy nem bekepzelem hiszen atelem.


Amiken voltam eddig: hasi uh, gyomor, vastag-, végbéltükrözés, 2 általános vérvétel(egy éves eltéréssel) és bakterológiai székletvizsgálat


Ha orvoshoz jutok mit mondjak neki? Mert tok jol eltervezem, hogy elmondom mire kerek beutalot, mi miert lehet es amikor valaszol a kerdeseimre padlot fogok mert elbizonytalanodom.


Legutobb is kertem szekletvizsgalatot amobara, gombara es feregre de nem kaptam meg. Azota dokit valtottam. Holnap hivom fel mert ugy beszeltuk, hogy szedem a savlekotot es elmenybeszamolot adok neki ha a ket doboz felirt savlekotobol az egyik elfogy.


Illetve amiket eddig mondtak: IBS, Crohn- gyanú, reflux


Koszonom szepen! 22/F



2020. jún. 18. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad eltántorítani !

Kerj terheleses cukorvizsgálatot !

Endokrinológust keress fel ! Ha van rá pénzed menj maszekba ! Anyagcserezavartól a hormonokat mindent kivizsgál.

Azt, hogy idegalapon van könnyen rásütik az emberre, az ideg attól van ahogy kivettem a szavaidból, hogy kivagy ettől.

2020. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Endokrinológus nagyon jó ötlet. Illetve lehet van valamilyen allergiád, azt is ki lehetne vizsgálni.
2020. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Igen, a tunetektol vagyok ki nagyon.
2020. jún. 19. 00:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te orvos, hogy azon gondolkozz, hogy mi bajod van,úgyhogy ezen kár stresszelni magad

Elmondod a tüneteidet az orvosoknak majd azok kezelésbe vesznek

Pajzsmirigy vizsgálaton voltál már a megduzzadt nyirokcsomók miatt?

2020. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Etelallergiam nincs, pajzsmirigy normalis ertekeket mutat
2020. jún. 19. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok !


Amiket leírtál, plussz még par tünet 21 even át.

Nálam is mar mindenre akarták fogni, idegialapon, kitalálom a tüneteimet.

Végül ajánlották az endokrinológust, na nem a háziorvosom.

Addigra már kb tényleg megőrültem. Mert a gyomor, bel tükrözések nálam sem vezettek sehová.És egyéb vizsgálatok sem !

Endokrinológus olyan vizsgalatokat is kert amitől végre kiderült nem kepzelt veteg vagyok .

2020. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nyaki UH esetleg, a nyirokcsomókat nem árt megnézetni. Az is okozhat éjszakai izzadást, viszketést. Nagyon gyorsan magánúton nézesd meg azokat a nyirokcsomókat, ha azt kizártad mehet az endokrinológus.
2020. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves elso!


es miutan kiderult mi a baj kaptal megfelelo kezelst? az eletminoseged javult? Illetve ha szabad megkerdezni milyen diagnozist kaptal?

2020. jún. 19. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Januarban végre kiderült.

IR.anyagcserezavar, tejtermékekre,szénhidrátra Pajzsmirigygond.

Hormonális gondok.

De ez 21 év után, mar teljesen tönkrementem lelkileg :( az életminősegem egyenlő volt a nullával.

Jan óta kapok tablettákat, tudom mit ehetek mit nem,előtte kb mar semmit nem mertem mert atment rajtam. Mozgok, eljárok vegre itthonról,

Nő vagyok.

De te ne ebből indulj ki !

Ezeregy oka lehet ! Sajna.

2020. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!