Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HIV-re utaló jelek a teljes...

HIV-re utaló jelek a teljes vérképben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igen TUDOM,hogy nem tesztelnek HIV-re alapból. És tudom hogy alapjáraton nem mutatja ki. De mondjuk tegyük fel hogy valakinek egy operáció elött teljes vérvételt kell csináltatnia. Igen nem mutatja ki a HIV-et. De aki HIV pozitív annak biztos vannak megváltozott értékek a vérében. Tehát úgy kédezem a vérvétel eredményében lehetnek rá utaló jelek? Azt olvastam az alacsony limfocita szám pl HIV esetén fordul elő, mi van mondjuk a fehérvérsejtekkel és így tovább?


Januárba voltam vérvételen mert Január végén volt egy műtétem. A fehérvérsejtszám NORMÁLIS..(nem lett csillagos) Vörösvértest normális (szintén nem lett csillagos) Monocita szám lett magas (2-8ig normális) 11 lett nekem. Limfocita lett magas (20-40ig normális) nekem 51 lett. Hozzátenném hogy volt egy bazinagy petefészekcisztám amikor ez a vérvétel készült ezért is műtöttek illetve,egy erős megfázás/vagy influenza (nem tudom)Ból jöttem ki. Ha valaki ért hozzá kicsit. Elmondaná hogy ez szerintetek utalhat e HIV pozitivitásra? (ha elkaptam akkor 2-2,5 éve hogy elkaphattam tehát a vírusnak már nagyon jelen kéne lennie)



2020. jún. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérképed a ciszta miatt volt ilyen. A HIV szűrés ingyenes és anonim, miért nem mész el megnézetni!?
2020. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megyek következő hét szerdán. Addig érdeklődök...
2020. jún. 21. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ráutaló tünetek, eltérések, de mindenképp kell teszt, anélkül senki sem fogja megmondani, hogy fertőzött vagy-e.
2020. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!