Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet epe probléma? Nagyon...

Ez lehet epe probléma? Nagyon félős vagyok és ezen kattogok.

Figyelt kérdés

Üdv!


2 hete volt egy olyan gondom, hogy enyhe hasmenésem volt napokig. Láz és fájdalom nélkül. Ez elmúlt kb. egy hét alatt. Utána 6 napig formált normál székletem volt, a színe is sötétedett. Ma reggelre azonban hasmenésem volt. Olyan 9 óra magasságában, azóta nem kellett mennem de nagyon félek. Lázam nincs, étvágyam nagyjából jó. Eddig nem éreztem fájást de most hogy parázom már mintha érezném a jobb oldalam és félek! Vagy jól tudom, hogy ez a pisi és széklet elszíneződésével járna? Mert tegnap meg az előző napokban barna jött rendesen, max voltak benne világosabb részek, de nem ilyen agyagszerű, fehéres, csak világosabb.


Hipochonder tudok lenni néha és iszonyat parázom.



2020. jún. 22. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Te nagyon hipochonder lehetsz szerintem :D


Nagymamámnak volt epe műtétje 50 éves kora körül. Eleve 40 alatt ez nagyon ritka egy, kettő én úgy tudom a hasmenés pont nem típusos tünet. Az epénél epegörcs jelentkezik, ami nehéz kajálások után a gyomornál fáj. Hányinger, hányás ami jellemző, tehát inkább felső emésztést bántja. De nem akarok hüvelyeséget mondani, szerintem ez nagyon nem olyan. Rástresszelsz menni fog jobban a hasad. Elrontottad, összeettél valamit előzőleg meg lehet vírusod volt.

2020. jún. 22. 15:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a választ találtam egy régi kérdés alatt, lehet én is akkor túlkapom csak?
2020. jún. 22. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlgondolod a dolgot.
2020. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, de elmondom neked kerek perec én mire gondolok. Ha beteg lennél, nincs közte ilyen szünet. Fosol és kész. A váltakozást a kedélyed váltakozása okozhatja, amennyiben az étrendben nem változtattál. A hétvégén/tegnap. Ha fűszereset, nehezet kajáltál, párolt cuccok stb. az megfekszi a hasat.

De én itt eleve nem erre gondolnék, hanem hogy parázol mint az atom. Mondok egy titkot: stressz=fosás. Stresszes időszakokban durván megy a hasam. És te túlreagálsz, azaz stresszelsz folyamatában. Ne olvasgass semmi után, tedd félre a gyakorit, kösd le magad!! Valószínű a barátod mellett nyugalmat éreztél, belassult az emésztés, meg jött az étvágy. Elmehetsz te ezzel pár nap után, de ez egyszerűen nem volna logikus. Lehet IBS-ed van stressztől na azt ne akarj! Ne rágódj ezen, ide érzem a parát főleg hogy hipochonder vagy. Tuti attól fosol most megmondom!

Igyál citromfű teát, nézz sorozatot, olvass, pihend ki magad és ne ez legyen az első gondolatod!

Van aki munkába/suliba menés miatt fosik napi 5-6x!! Na ez ugyanaz csak betegségtől parázol.

2020. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!