Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehérköpeny szindróma. Mit...

Fehérköpeny szindróma. Mit tegyek? Akár az állásomba is kerülhet.

Figyelt kérdés

Sajnos pszichésen van gondom az orvoshoz menetellel. Ha ugyanis menni kell hozzá ott mindig 160-170 a vérnyomásom. Nyugalmi állapotban illetve a saját környezetemben 130 körül szokott lenni. Ez a fehér köpenytől van sajnos úgy érzem.

Pénteken alkalmassági vizsgálatra kell mennem ahol már korábban is belekötöttek ebbe és próbálok erről papírt szerezni most de nem egyszerű. Először is fel fognak rám tenni 24 órára egy vérnyomásmérőt. Szerencsére pont szabadnapos is leszek akkor így nyugalomban leszek. Odáig jutottam ettől hogy már tudatosan is ideges vagyok ettől az egésztől és a tudat hogy mennem kell oda iszonyatosan felzaklat és már megy is fel a vérnyomásom. Nagyon félek hogy elveszítem a munkám emiatt, mert nem.kapom meg így az alkalmasságot. Most jöttem haza az orvostól és érzem hogy feszít a fejem, biztos hogy fent van a vérnyomásom mert tiszta ideg vagyok. Nem tudom hogy mitévő legyek. Mit csináljak? Annyira pokoli érzés. Nem értem miért hat rám ez így....



2020. jún. 24. 10:32
 1/3 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Próbáld meg benyugtatózni magad előtte, hátha nem megy fel annyira.
2020. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Sikerült az alkalmassági?
2020. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Előtte reggel kaptam ismerőstől egy szem gyógyszert és lehúzta mire mennem kellett
2020. júl. 11. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!