Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszprém megyében jó gasztróst...

Veszprém megyében jó gasztróst tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több hete tartó panaszom van, dokim letudta annyival menjek ételintolerancia tesztre.

De nálunk vírushelyzet miatt még ki se nyitott a gasztró, nincs fogadás. Viszont azon gondolkoztam amúgy is lehet jobb lenne magán, előbb megtudnám mi van és ők úgy tudom vállalnak bódításos vizsgálatokat is,ha szükséges.


Nagyon jó lenne, ha tudna valaki segíteni/igazán jó orvost ajánlani! Köszi.



2020. júl. 6. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el átfogó képre, nekem ismerős ajánlotta Synlab nevű helyet. Nem kell vagyont fizetni, mert ha a típusos dolgokra kérsz (46os tesztet mondjuk) az 20 ezer körül mozog. Sok helyen valami 200-at néznek ami baromi drága 60k körüli.


Nézesd meg aztán kiderül mi van nyugi. Lehet, hogy "csak" felborult az emésztésed..? Karantén alatt sokakkal előfordul: Kevesebb mozgás/rendszertelen kaja+stressz. Ez áteresztő bélszindrómát is tud okozni, ami ijesztően hangzik de valójában annyi, hogy nincs érzékenység, csak tönkre van a bélflóra.. Diéta kell rá meg probiotikumozás, ez is gyakori na már.


De én ezeket tudom javasolni neked!(:nézdd meg az oldalukat, majd mutasd meg az eredményt házidokinak.

2020. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!