Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Irodában dolgozók, ti egy...

Irodában dolgozók, ti egy átlag náthával otthon maradtok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Én igen. A többieknek nincs szükségük arra, hogy megfertőzzem őket. Ha van valami sürgős munka, azt otthonról is meg tudom csinálni.


Amúgy minket be se engednek az irodába, ha 37 °C-nál magasabbat mérnek belépéskor, de ha nem lenne ilyen ellenőrzés, akkor is otthon maradnék betegen.

2020. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, világos utasítást kaptunk, hogy ilyen esetben maradjunk otthon és onnan dolgozzunk.
2020. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor kaptok fizetést?
2020. júl. 9. 12:51
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
#1 vagyok. Ilyenkor táppénzt kapunk (vagy szabadságra is mehet, aki szeretne), plusz ha otthonról kellett ezalatt dolgoznunk, akkor azt lecsúszhatjuk később.
2020. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ha van otthon munkára alkalmas számítógép és vehetsz ki home office-t akkor igen.
2020. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha be tudnék mászni dolgozni akkor nem maradnek otthon. De én egyedül vagyok nem fertőzöm meg a többieket. Sajnos a kollégaim is bejönnek vele akik sokan vannak egy irodában. Vicces lenne ha 37 felett nem jöhetnénk be. Nekem 36.8-37.3 az alaphőm :D
2020. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%

Én tanár vagyok (egyetemen) és ha fertőzőnek ítélem magam (láztól függetlenül) akkor online órát tartok. Ha még szarul is vagyok, akkor semmilyet, majd pótoljuk. Eszem ágában sincs se a diákokat se a velem egy légtérben dolgozókat (kollégák, ügyintézők) megfertőzni. Szoptam eleget diákmunkás koromban amikor a pénz miatt nem maradhattam otthon tüdőgyulladással sem.

Ez a vírus előtt volt így nyilván, részben ez is az oka hogy nekünk nem volt ismeretlen az online tanítás. Ha reggel arra keltem hogy potenciálisan szórom a kórokozókat akkor kiírtam a diákok csoportjába, hogy az óra online lesz. Ők beléptek otthonról, vagy ha más órák miatt a campuson tartózkodtak, akkor összeültek az üres teremben és ment az óra.

2020. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Metionin: Igen a diákmunkáról nekem is van emlékem, orromból dőlt a lé, 40 fokos lázam volt, ami a legszebb ügyfeleznem kellett.
2020. júl. 21. 10:20
 9/15 A kérdező kommentje:
6-os: Ilyenkor van, hogy elkapjátok egymástól?
2020. júl. 21. 10:21
 10/15 Metionin ***** válasza:
8: nekem egy éjszakás műszak alatt nőtt ki a bölcsességfogam :D régi szép diákmelós évek :D :D
2020. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!