Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melkas fajdalom hosszu ideje...

Melkas fajdalom hosszu ideje sziv problema lehet?

Figyelt kérdés
24L vagyok es tobb honapja mar hogy faj a melkasom sokszor szorul van hogy szurodva nyilalik a karjaimba is van hogy le sugarzik a fajdalom.Refluxom is van es a hatgerincemmel is vannak problemak ami ugyszinten faj kisugarozhatnak ezek a melkasba?nagyon meg vagyok ilyedve hogy a szivemnek van baja van rajtam sulyfelesleg es van hogy a pulzusom is elegge megugrik felfele foleg ha mozgok.Jovo heten csinalok programalast kardiologiara de addig mondanatok legyszi velemenyt elore is koszonom

2020. júl. 10. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a stresszel? mennyire veszed szívedre a dolgokat?
2020. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
refluxod is van , de szívproblémára gyanakszol? miért? nyilván pánikbeteg vagy meg ott a súlyfelesleg is.
2020. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján anginára tippelnék. De mindenképp szakember véleménye kell.
2020. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A stressz is problema panikolos is vagyok
2020. júl. 10. 21:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok megilyedni minden tunettol es felek is nagyon a betegsegektol
2020. júl. 10. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:

3. Fejezd már be. Fiatal lány. Persze mindjárt infarktust kap. Ezt mindenhova odaírod mert neked az volt?

Persze lehet refluxtól meg a gerinctől is a magas pulzus meg edzetlensegtől és a súlyfeleslegtől. De jó hogy utana jársz az a biztos. Azért nagyon ne aggódj. Nem valoszínű hogy komoly baj van.

2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. júl. 10. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:

6. Neked mi bajod van?

Soha sehova nem írtam semmi ilyesmit.

A folyamatos stressz és pánik pedig pont az angina pectoris egy lehetséges kiváltó oka kortól függetlenül, így ez alapján illetve a tüneteket tekintve ez jutott először eszembe.

2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az angina pectoris nem stressztől lesz meg pániktól. Uram isten.

Sokkal inkább koszorúerszűkülettől. Ilyen ostobaságokat miert kell írni? Fogalmad nincs a témáról. Ilyen korban meg ez nem jelelmző dolog még hajlam esetén sem.

2020. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megprobalok nem aggodalmaskodni annyit rajta fiatal vagyok igazad van most vagok bele az eltmod valtasba mar fogytam 6 kilot es folytatom
2020. júl. 10. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!