Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez gynecomastia lehet?

Ez gynecomastia lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 éves fiú vagyok elég sokat edzek és próbálok helyesen találkozni persze nem úgy ahogyan kellene. A problémám az hogy valamikor megduzzad a mellbimbóm és ez eléggé rossz kozerzetet ad nekem es esztétikusnak sem mondanám. Az érdekes az hogy gynecomastia is lehet de nekem nem érzékeny és nem is fáj. Amit még megfigyeltem hideg időben vagy edzés közben eltűnik tehát olykor feszes a mellizom. Tudnátok segíteni valami tanácsban?

177cm 84kg


2020. júl. 12. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. júl. 12. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség,de miért borotválod ?

Hogy jobban látszódjon ?

2020. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lehet? Azért borotvalom mert így jobban szeretem,de rövid pólón keresztül ugyis látszik ha szoros ha nem
2020. júl. 12. 19:43
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért duzzad meg, mert borotválod. Ez véleményem szerint nem az, amire gondolsz.
2020. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mi köze annak h borotvalom a duzzadashoz?
2020. júl. 13. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!