Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok sört iszok,egy nap 12...

Sok sört iszok,egy nap 12 üveg 4 % ost,hogy kéne legalább a felére csökkenteni hígítsam valamivel?

Figyelt kérdés

Ha nem iszok remegek,és rosz a közérzetem és a vérnyomásom.

Egy betegségem miatt iszok mert nem tudom elfogadni.voltam már orvosnál,ő írt gyógyszert de attól bágyatt álmos vagyok,elnyom.



2020. júl. 16. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12 üveg sör olyan probléma, amire nem itt fogsz megoldást találni. Menj vissza az orvoshoz, jelezd, hogy mi volt az általa adott gyógyszer mellékhatása, vagy keress fel egy másik orvost. Keress egy jó addiktológust, ő jobban fog tudni segíteni a függőségen, a betegséged elfogadásában pedig valószínűleg egy pszichológus.
2020. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így megdupláztad a betegségeid számát, köztük van az alkoholizmus is. Azért remegsz ha nem iszol.
2020. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Csatlakoznék a 2.-hoz 12 sör wz rengeteg. Próbáld csökkenteni és nagyon lassan elhagyni ha már csak 2-3 nál jársz elkezdeni sportolmi valamit mellette. Plusz én a helyesírasod miatt is kétségbe lennék esve. Iszom nem iszok.
2020. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátrián kezelik az alkoholizmust, az addiktológiát keresd. Egyedül ezt nem fogod tudni megoldani.
2020. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Mindig csak 6 üveggel vegyél.
2020. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az nem alkoholizmus? :D vegyel 12vel de minden nap vsgy minden 3. nap egyel több legyen közülük az alkoholmentes. Hátha beválik.
2020. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg folyadék , 6 liter egy nap, ha már csak a folyadék bevitelt nézzük is egészségtelen, de mivel ez alkohol, még roszabb, valahogy próbáld meg csökkenteni.Vannak olyan nyugtatok, anti depik ami nem nyom el, de ezt az orvosnak mindenképp kell tudnia hogy iszol, mert vannak gyógyszerek amik mellett nem lehetne
2020. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!