Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik napról a másikra meg...

Egyik napról a másikra meg dagadt az arcom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szerdán arra lettem figyelmes, hogy a kis piros foltnál érzek egy kis gömőt. Nem törődtem vele azt hittem pattanás lesz. Este fürdés után megpiszkáltam megnyomtam egy kicsit de semmi, akkor gondoltam majd megtelik és kinyomom (akkor még semmi dagadás nem volt, csak egy kis piros pötty látszott). Ma reggel amikkor felkeltem ez fogadott egy éjszaka alatt meg dagat ahogyan a képen is látszik amit most csináltam. Úgy láttom mintha minimálisan nagyobb lenne. Meg fáj is ha hozzá érek, és a száj üregből a nyelvemmel is érzem. A fogaim nem fajnak, rendben vannak huzatot sem kaptam. Mi lehet ez?

[link]



2020. júl. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos?
2020. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap akarok menni. Viszont idegesít és kíváncsi vagyok mások mit mondanak. Hátha találkozott már valaki ilyennel
2020. júl. 16. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás valamire? Volt manapság fog húzásod?
2020. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bőr alatti pattanás lesz belőle

Nekem is szokott lenni néha

Mélyről jön, van, hogy egy hétig is kitart mire kifejlődik, végig be van gyulladva fájdalmasan és ha a végén kinyomom akkor sok genny távozik belőle és sok vér

De majd az orvos mond biztosan

2020. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy alergiás lennék valamire. Nem érintkeztem semmivel és senkivel semmi egyéb dolgot sem ettem itthon vagyok mostanában. Foghúzásom nem volt rossz fogaim nincsenek. Eddig fogorvoshoz csak fog kő leszedetésen voltam egyszer.
2020. júl. 16. 22:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló belső pattanásom de az nem volt ilyen durva szinte észre vehetetlen volt
2020. júl. 16. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvos? Minek? 2 nap alatt elmúlik.
2020. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!