Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem ?!

Mi lehet velem ?!

Figyelt kérdés
Egész nap érzem ahogy ver a szívem, de nem ver gyorsan, lassan sem, 80 körül van a pulzusom ami teljesen normális, szabályosan ver, mégis állandóan érzem ahogy ver és kezd nagyon idegesíteni, sokszor beleremeg az egész testem ebbe a lüktetésbe. Nem érzem a fülemben, fejemben, szóval nem olyan mint amikor soort után 130 a pulzus, hanem érzem a mellkasomban hogy ver, és beremeg az egész testem ütéseknél, amit én csak érzem, kívülálló ezt a beremegést nem látja. Mitől lehet ez? Lehet azért mert egész nap a pulzusomat figyelem meg a testemet, hogy nincs-e valami baj? Hipohonder vagyok, de nem tudom miért érzem ennyire a SZABÁLYOS és NORMÁLIS pulzusomat! Segítsetek!

2020. júl. 18. 10:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondolom semmi köze hozzá de be van dugulva az orrom hetek óta, meg refluxos is vagyok elvileg, néha fejön a sav és fáj a mellkasom meg a hátam.
2020. júl. 18. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor is rájöttem volna, hogy hipochonder vagy, ha nem hangsúlyoztad volna ez külön is. Pszichiátert javasolnék. A gond nem a szívednél van, hanem fejben.
2020. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D ez jó. Járok/jártam, bogyókat írt fel, a szorongást enyhítette, el tudok lazulni, de akkor is figyelem a testemet hogy nincs-e valami baj. Mintha valami hobbim lenne vagy nem tudom xD
2020. júl. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!