Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek daganatos beteg?

Lehetek daganatos beteg?

Figyelt kérdés

10 hónapja van visszatérő hetekig tartó rossz közérzetem. Semmi más tünetem nincs. Vérképem jó.

Olyan érzés mintha egy buborékban lennék, szóval nem forgó jelleggel szédülök. Ilyenkor nincs kedvem semmihez, mert rossz a közérzetem. Negatív emberek kiméljenek. :)



2020. júl. 18. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bárki lehet. De ebből a tünetből inkább valami lelki problémara gomdolnék. Nekem folyton ez van :)
2020. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább szorongás vagy enyhe pánik lehet a háttérben. Esetleg Valeriana vagy Magne B6 jó lehet rà.
2020. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
idegi alapon is lehetsz rosszul ha a vérképed jó vagy magas vérnyomás
2020. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző két válaszolóval, de ettől persze még rákos is lehetsz.

Látatlanban ezt elég nehéz megállapítani, főleg az itt lévő kamaszoknak, háziasszonyoknak, unatkozó lúzereknek.:) A szakorvosok nem a Gyakorin rendelnek.

2020. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hipochondria-daganat...
2020. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Meddig szokott nálad tartani, illetve mit érzel pontosan?
2020. júl. 18. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég változatos. Sokszor szédülök nem forgo jellegű hanem inkabb a minjárt elajulok érzés. Vagy utcán ha megyek mintha hajón lennék. Sokat fáj a gyomrom. Folyton álmos és fáradt vagyok, hőhullámaim vannak, picsék a kedvem, időnként szorongás hullámok törnek rám és úgy érzem magam mintha halálos beteg lennék. Olyan is van, hogy még az is nehezemre esik, hogy felálljak és átmenjek a szomszéd szobába.
2020. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy meddig tart? Folyamatosan. Van rossz állapotom meg még rosszabb meg borzalmasan rossz. Ezek váltakoznak.
2020. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem voltál vele orvosnál?
2020. júl. 18. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál?
2020. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!