Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas, remegő jobb alkar....

Fájdalmas, remegő jobb alkar. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Számítógépes munkát végzek. Tegnap eljöttünk nyaralni, és éreztem először a kis izuletekben az ujjaim között hogy fáj ahogy kezelem a sebességváltót. Mára ez a fájdalom az alkaromra is átterjedt fáj hogyha megemelem, pluszban ha pl ökölbe szorítom a kezem elkezdenek az izmok rángatózni és közben fajnak. Párom szerint olyan mintha megeroltettem volna. De nem csináltam terhelőt.. természetesen elmegyek majd orvoshoz hétfőn. Mi lehet ez? Inhuvely gyulladás? Alagút szindróma? Bármi más? Sosem volt ilyen.
2020. júl. 18. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztál extra sokat a nyaralás előtt, hogy mindennel elkészülj? Esetleg nem járt ez extra stresszel? Nálam ezek szokták kiváltani az általad leírt tüneteket. Pihentetésre és a stressz megszüntetésére gyógyul.
2020. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, és emellett meg is betegedtem indulás előtt pár nappal (megfázás, hoemelkedes, herpesz)
2020. júl. 18. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én amúgy megbetegedni is akkor szoktam, ha túl sokat doglozom. Heti 60 óra a plafon, afölött garantáltan ágynak esetem a következő héten.
2020. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ha a párod tud vezetni, akkor vezessen inkább ő, ha még mennetek kell. Egy kicsit segít még nekem, ha szorosan befáslizom az alkarom (fásli hiányában bármilyen kendő, sál megteszi). Nem tudom, miért, talán segít tényleg nem mozgatni.


Egyébként nálam a bajt az egerészés hozza ki, a billentyűzet ártatlan :-)

2020. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi itt is tuti az egér a ludas! H-p napi 9 óra aktív “egerészés” :) egyébként nagyobbnak vastagabbnak is tűnik a karom mint eddig mutattam páromnak is ő is mondta hogy ekkora nem volt. Persze, nem nézegetem minden nap lehet hogy egy éve néztem. Utoljára :)
2020. júl. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!