Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Vashiany?

Mi lehet ez? Vashiany?

Figyelt kérdés

Evek ota folyamatosan zug a fulem allandoan faradt vagykk szorongok ilyesmi.. Sokszor osszevisssza bever a szivem is. 2 eve neztek vasat akkor vopt 10 helyett 5.

Letezhet hogy ennyire sulyos vashianyom van? Vagy valami nyomelem, vitaminhiany is csinalhat ilyet?mar elore felek hogy a szivemmel van baj, vagy erelmeszesedes, de hat 28 eves vagyok.nagyon gyengenek erzem magam sokszor faj a fejem eg a fulem(vernyomast neztuk nornalis volt) viszont szabalyosan rosszul erzrm magam. Elkezdtem a maltofer ragotablettat napi egyet (csinaltam egy vashiany tesztet verbol itthon, pozitiv lett) lehet annyira sulyos mar hogy nem eleg a napi 1? Lassan mar neha ugy erzem hogy elajulok.


2020. júl. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet vashiány.

Lehet érrendszeri probléma.

Lehet pajzsmirigy probléma.

Nem korfüggő.

Teljes kémmiai kivizsgálás, CT-vel, MRI-vel.

2020. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pajzsmiriggyel voltam, tsh ertekem jo volt viszont azt mondtak a nyirokcsomok be vannak gyulladva. Szelen szedeset javasolta tovabb, igy megyek mas iranyban.. Minden nap rosszul erzem magam altalanossagban:(
2020. júl. 18. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltehetően pánikbetegség, erre jellemző az öndiagnosztizálás és önkúrálás, ahelyett, hogy részt vennél az évi rendszeres laborvizsgálaton.
2020. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokkal ésszerűbb lenne, ha csináltatnál egy vérképet vassal. Magadtól nem érdemes vas készítmény szedned. A rosszullétet vastól nem maga a vashiány okozza, hanem az azt okozó alacsony hemoglobin szint, ami normál vérképen is látszana.
2020. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyjabol 3 eve kuzkodok ezzel de eddig nem nagyon jottek ra.. Most kezdik kapizsgalni hogy itt ilyen problema van, nem tudok evek ota enni veganak modanam magam raadasul es sajnos vitaminokat sem szedek,ugyhogy biztosan durva a helyzet ha ennyire rosszul erzem magam minden nap. Koszonom hetfon megyek orvoshoz:)
2020. júl. 18. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vegetáriánus vagy, akkor eleve tudatosan kellene táplálkoznod, és ügyelned kellene az ásványi anyagok, nyomelemek, fehérje pótlására. Nem csoda, ha rosszul vagy.
2020. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!