Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat komoly bajra, vagy...

Ez utalhat komoly bajra, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem hogy esti fürdés után ahogy megyek be a szobába az egész lakásban sötét van, csak az ablakon jön be némi "fény". A szobám ajtaját lábbal szoktam bezárni, azzal nyomom le a kilincset. Na és itt jön a dolog lényege hogy sötétben egy lábon állva rögtön vágódnék el, tehát nincs egyensúlyérzékem sötétben.


Gondolom elsőkörben a fülre fognak vetni hogy attól lehet ez, bár szerintem ez hosszadalmas vizsgálat lesz.


Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Milyen vizsgálatra lehet számítani?


(31 éves vagyok egyébként)


2020. júl. 20. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem inkabb hirtelen bizonytalansag, es a szem miatt, ahogy a csapocskak es palcikak hirtelen osszezavarodnak?

Nekem eros napsutesben guggolasbol valo felallasnal van gyerekkorom ota egy teljes elsotetedes egy pillanatra. Olyan rossz, hogy nekilodul a szivem, de ez termeszetes.

2020. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen mozdulatra vagyok bizonytalan hanem a sötétben ha felemelem egyik lábam akkor. Volt már ilyen vizsgálat hogy csukott szemmel érintsem meg az orrom, de azzal nincs gond, csak az egyensúllyal. Nem tudom hogy ezzel más is így van e, mert ha igen akkor csak ügyetlen vagyok.
2020. júl. 20. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
" A szobám ajtaját lábbal szoktam bezárni, azzal nyomom le a kilincset. " No és ezt mégis miért?? Milyen ostoba meggondolásból? Kézzel még nem jutott eszedbe?
2020. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam meg évek óta, de csak este csinálom így, kezemben mindig van valami aztán lábbal könnyebb. Legalább így szembesültem azzal hogy egyensúlyzavarom van.
2020. júl. 20. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezed nincsen, hogy azzal csukd be az ajtót? Mindjárt megszűnnének a problémaid is ;)
2020. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésre szeretnék választ kapni.
2020. júl. 23. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs szerintem
2020. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!