Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kardiológiai leleten, mit...

A kardiológiai leleten, mit jelent a MI: I és TI: I-II?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitralis insuffitientia I-es stádium, Tricuspidalis insuffitientia I-II-es stádium. Most okosabb lettél?:D A leletedet a kardiológussal kell megbeszélni.
2020. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a kardiológus nem mondott semmit, csak hogy tessék viszlát. És jó kedve sem volt :(
2020. júl. 20. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó lelet, enyhe eltéréssel. Mitrális kéthegyű billentyű enyhe zavara, három hegyű billentyű enyhe zavara. Záródási elégtelenség.
2020. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 biztos hogy jónak számít ennyi enyhe zavar, meg elégtelenséggel?

Legnezesi nehézségem volt nagyon sokáig, szív mellkas fej es nyakfajdalmak :( azon gondolkodtam hogy felkeresem újra az orvost és kérek magyarázatot. De köszi a választ nagyon

2020. júl. 20. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen diagnózissal élek már 30! éve. Hidd el, ez nem nagy eltérés. Ilyen sok embernek van, és élnek vele 100 évig. Ezt nekem az orvos szépen elmagyarázta. Nekem is voltak szív problémák, szivkihagyás,szív fájdalom, fulladás minden. Nekem mitrális prolapsus is van. Ezen ne idegeskedj, ez minimális eltérés, ez nem számít betegségnek.
2020. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!