Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erről a koronavírus-járványról...

Erről a koronavírus-járványról a kínaiak tehetnek, vagy tőlük függetlenül alakult ki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem a kínaiak okozták, de őket terheli a felelősség azért hogy így elterjedt a világban.
2020. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Azt tény, hogy ez a kommunista állam eltitkolta a létezését, és elhallgattaták azt az orvost, aki, ha jól emlèkszem, értesíteni akarta a világot erről...azt hiszem, ő később meghalt a vírusban.


Nem tettek intézkedéseket, pedig már november óta tudtak róla.


Megtartották a kínai Újèvet, azok meg szêpen széthordtàk a világban

2020. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha Kína nem tutyimutyizza,titkolja el,akkor ez nem lenne így.

Szóval az övüké a felelősség.

2020. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, tehetnek róla, hisz eleinte nagyon próbálták elsumákolni.

És igen, tőlük függetlenül is kialakult volna, de esélyes hogy jóval lassabban és később terjedt volna el.

2020. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A Covid 19 egy természetesen kialakult vírus. Amúgy nem tartották meg a Kínai Újévet idén, csak úgy mondom. Bár tény, hogy sokan utaztak ki-be az országban, meg ugye hát sokan rendeltek is Kínából dolgokat. Nem teljesen az ő felelősségük, inkább a sok hülye emberé, aki az intézkedések ellenére sem vette komolyan a dolgot.
2020. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Övüké? :D

Nem inkább övék?

2020. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Gondatlanságból okozta a vadász, az eladó, a vevő, a szakács és az elfogyasztó. Amit a kínai állam meg tudott volna előzni, ha időben lép, és lemond a kínai kultúrának erről a darabjáról.
2020. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, kit kérdezel. A világ sok országa, különösen az USA szerint a kínaiak. (Szerintünk nem, sőt tőlük vásároltunk lélegeztetőgépeket.) A kínaiak szerint mindenki más. Szerintem pedig a globalizáció tehet róla. Mert egy olyan világban, ahol emberek milliói utazgatnak sokszor csak szórakozás, turizmus céljából, ott igen könnyen terjednek a különféle ocsmány nyavalyák. A KOVID19 is.
2020. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyik COVID19, a másik meg egy híján COVID20...


Akik szerint Kína nem vett bármit is komolyan, az nézze már meg az uniós, vagy jenki szerencsétlenkedést és hanyagságot, hogy melyik a súlyosabb. Ez egy náthavírus. Nem lehet nem megkapni, idővel vagy mindenki átesik rajta, vagy megjön időben a védőoltás ellene. Plusz ott vannak a szennyvíz-minta elemzések. A vírust világszerte több helyen kimutatták jóval a kínai megjelenése előtt, vagyis bárhol kitörhetett volna a tömeges fertőzés. Szóval ez messze nem lefutott vita. Mint ahogy azt is még genetikusok vitatják, hogy ez természetes vírus -e egyáltalán. Mert ez az érdekes "mutáció" sokak szerint természetes módon ki se alakulhatott volna, oly távoli törzsekből állt össze. Szerintem sok mindent nem tudunk ahhoz, hogy stabil véleményt formálhassunk az esetről.

2020. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lillav válasza:

Szerintem nem ők tehetnek arról, hogy lett, azt nem tudom hogy mi a helyzet azzal, hogy elterjedt. De szerintem teljesen lényegtelen, mit csinálunk velük? Nem lehet egy országot megbüntetni se pénzzel se sehogy mert ez nem egy ember bűne, mint mondjuk egy gyilkosság, ott egyértelmű ki kap büntetést és miért. Akiknek egyáltalán közük van ahhoz, milyen infókat adnak ki, vagy hogy kezelik a járványt, az néhány darab ember. Őket esetleg, de hogy Kína tehet erről, nem hinném.

Aki jön azzal, hogy miket esznek, közlöm hogy e coli járvány vitt el egy fél falut egy teljesen nomrális városban, rosszul kezelt marhahús miatt. Hiába 21. század vannak járványok, leszek is.

Szóval szerintem nem kéne azzal foglalkozni, ki tehet róla, hanem gondolkodni kell mit lehet tenni mert még egy ilyen karantén nem kivitelezhető, az egészségügyet békén kellene hagyni, de nem hiányzik az se hogy sokan meghaljanak. Ez legyen most a fontos :D Na persze a "nagy" embereknek, mi csak max beszélgetünk erről :D

2020. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!