Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgomba elleni szer hatása...

Körömgomba elleni szer hatása gyorsítható ha naponta 3x használom az előírt 1x helyett?

Figyelt kérdés

Körömgomba elleni szer, ami azt írja ecseteljem napi 1x lehetőleg este hogy ne mosódjon le, és a teljes gyógyulási idő 6-9 de akár 12 hónap (!!!!) is lehet.

Na most ha én napi 1x helyett napi 3x kenem, akkor az gyorsít?


2020. júl. 25. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ugye nem gondolod, hogy napi 1-et írnának elő, ha lehetne napi 3-at is harmadannyi idővel! Ez gyógyszer, akkor is, ha nem látszik rajta. Van adagolása. Egyébként görömgombára inkább a tabletta a célszerű, az ecsetelő vagy hat vagy nem.
2020. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem gyorsítja, valószínűleg a körmödnek lesz baja. Miért nem lehet betartani a használati utasítást? Nem dísznek rakták ám oda...
2020. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mert nincs kedvem 12 hónapig ezzel szarakodni

lehet elmegyek egy lézeres kezelésre

2020. júl. 25. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor vigyázz magadra jobban, és nem kell baszakodnod ilyesmivel~
2020. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Akkor vigyázz magadra jobban"


????? vicces vagy.... tudod hol kaptam ezt el? egy 4 csillagos (!!!) szálloda wellness részlegében... természetesen végig papucsban. hát ennyi. Nem épp egy hajléktalanszálló zuhanyzójában...


egyéb bölcs hozzászólás?

2020. júl. 25. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ez ilyen, nem tudsz mit tenni, kenegesd minden este lefekvés előtt. Jobban jártál volna, ha rühes leszel, az egy nap alatt gyógyítható.
2020. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Mit lehet mondani, ha meg a kezelést nem vállalod. No, az én hozzászólásom azért többet ért. További jó kínlódást!
2020. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Mit lehet mondani, ha meg a kezelést nem vállalod"


Mit nem vállalok? Hol írtam én hogy nem vállalom?

2020. júl. 25. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Tablettát javaslom én is. De lehet hogy a bőrgyógyász jobban tudja.
2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!