Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg vagyok,más is vett...

Cukorbeteg vagyok,más is vett észre magán ilyeneket ?

Figyelt kérdés

IR vagyok,kb 2 éve diétázok,de munkahely váltás miatt eléggé megcsúsztam a diétával,nincs időm tartani a napi 5 étkezést,ha éhes vagyok gyors bekapok egy csokit,és mióta nem tartom rendesen,azóta azt vettem észre hogy sokkal agresszívebb vagyok,ideges, ingerült,mindenen idegesítem magam,gyorsan lobbanok,veszekszem,türelmetlen vagyok,nem igazán foglal le semmi,lusta és fáradt vagyok.

Lehet ez azzal összefüggèsben,hogy nem tartom a diétát,hogy cukrot fogyasztok?



2020. júl. 26. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi köze hozzá. Sosem értettem az ilyen idegeskedő egyedeket.


Nyugalom a hosszú élet titka, és a sok sok humor:D

2020. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vércukor hirtelen ingazodása nagyon is hatással lehet a hangulatra. Azt nem értem, miért csokit kapsz be, ha nincs időd? Annyiféle egészséges rágcsálnivalót lehet már kapni, pl. Gullón kekszek tömege, amikben nincs cukor és rostosak. Nem dobja meg úgy a vércukrodat.
2020. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!