Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szia náthám lehet, vagy...

A szia náthám lehet, vagy esetleg korona vírus? Mostanában úgy érzem hogy megvan dagadva a nyálkahártyám, Romlott a szaglásom, viszont nincs lázam és más panaszom sincs. Azonban ma volt egy kisebb hasmenésem és ez kb. négy napja tart.

Figyelt kérdés
Romlott a szaglásom,Kicsit úgy levertem vagyok de, lázam nincs, viszont mégis érzem minthogyha le izzadnék néha viszont energiám van. Lehet hogy a korona vírus? Ha igen akkor nagy esélyem van rá hogy meghalok? A hasmenést nálam bármi okozhatja mert elég sok étel alergiám van de ez most. Összevág. 30 F
2020. júl. 29. 18:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Széna nátha akart lenni de az autó correct segített ...
2020. júl. 29. 18:41
 2/11 anonim ***** válasza:
A szaglás elvesztése a Covid első tünete.
2020. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"A szaglás elvesztése a Covid első tünete."


Meg bármié, ami légúti betegség és bedurrantja az orrnyálkahártyádat....

2020. júl. 29. 18:53
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


"Hatással van az életminőségre, a munkára, a tanulásra, a sportteljesítményre. Romlik az ízérzékelés és a szaglás is, és mindezeken túl szövődményként kialakulhat asztma, orrpolyposis, középfül-, orr- vagy arcüreggyulladás is."


sajnos polypom már van.... és nem most alakult ki.

2020. júl. 29. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért kérdezel, ha neked már meg van a saját elméleted. Kérdeztél, elmondtam a véleményem, és ennyi.
2020. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de ez tipikusan az a bors magazinban elhangzott baromság, már ne is haragudj. Mindenki tudja, hogy az első tünet minden légúti megbetegedés nél ami az or nyálkahártya duzzanatával jár, a szaglás gyengülése. Engem leginkább az érdekelne, hogy mennyi az esélye annak hogy ez korona vírus fertőzés. Illetve mennyi esély van hogy meghaljak?
2020. júl. 29. 19:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem jobban zavar ez a kis levertség illetve Hogy leizzadtam.
2020. júl. 29. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Leizzadtál 35 fokban??? Borzasztó!!! Hihetetlen, ez csakis a corona tünete lehet! Ez meg: "Illetve mennyi esély van hogy meghaljak?" 50 százalék, vagy igen, vagy nem. De inkább 100 százalék, mert még nem hallottam olyan emberről, aki örökké élt volna. Amúgy te valóban egy felnőtt férfi vagy, ennyi ésszel?!
2020. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre igazából van protokoll.

Fel kel hívni a háziórvost, ő értesíti az illetékeseket és letesztelnek, ha gond van akkor úgy is visznek.

2020. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már elvitték :D
2020. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!