Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat ,hogy félre...

Előfordulhat ,hogy félre diagnosztizáltak pánik betegséggel? A vérnyomásom mindig is alacsony volt. Tünetek,pánik rohamaim lent.

Figyelt kérdés

10 eve szenvedek pánik betegséggel,rivotrilt és antidepresszanst szedek. Egyre inkább azt érzem ez nem az. Átlag vernyomasom 90-110/50-70 pulzus 80-110

Előfordulo tüneteim álmosság

Levertség

Enervaltsag

Mellkasi melegség érzés

Mellkasi szúrás

Szédülés

Elhizottsag

Szürkén látás

Migrén

Migrenes homalyosan latas

Tompa fejfajas

Nehéz légzés

Szapora szivveres

Csont fajdalmak (foleg hát fajas)

Csunya visszerek


A panikrohamaim általában:

Nehéz nyelés

Szédülés és nehéz légzés

Derealizacio


Egyértelműen szorongok,de a tünetek miatt félek.amint 110 körül stabilizalodik a vernyomasom jobban vagyok,ezt vettem eszre.

A pajzskirigyre és az inzulinra is gyanakszom,kedden lesz laborom ahol tsht,tesztoszteront,osztrogent, d vitamint es ehgyomri cukrot fognak nézni. Lehetseges hogy végre megszabadulok a 10 eve tarto szenvedestol ha kezzel foghato es kezelheto problemat talal az endokrinologus? Esetleg kardiologushoz kerjek beutalot?

Tudom,hogy muszaj lenne kompresszios harisnyat hordanom,az is segitene,illetve hogy az antidepi/rivo is okozhatja az alacsony vernyomast,illetve a pajzsmirigy is. Meg gondolom a tulsuly. Tudom hogy fogynom,es mozognom kell.


168 cm/101 kg 32/L



2020. aug. 1. 20:43
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
A gyogyszerek előtt is alacsonY volt a vernyomasom. Kialakulhatott ettol a szorongas? Arra lennek kíváncsi.
2020. aug. 1. 20:43
 2/39 anonim ***** válasza:
50%
Ki írta föl neked ezeket és mióta szeded? Nekem 9 éve vannak pánikrohamaim, nem szedek semmit - nem véletlenül.
2020. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Pszichiáter. Közel 10 éve. Kezdem úgy érezni,hogy ez nagyon el lett szúrva ott és akkor. Nem tudom hogyan fogok leszokni.. Főleg a ri otrilrol.
2020. aug. 1. 20:53
 4/39 A kérdező kommentje:
Napi 0.75 mg szedek és 10 mg scippát
2020. aug. 1. 20:54
 5/39 anonim ***** válasza:
61%
Huszonéves korod óta szeded ezeket a szrokat?? Pszichológus látott már azóta? 37 éves vagyok, Frontin 0.25 mg van itthon, néha beveszek egy felet lefekvés előtt, ha úgy érzem. 32 évesen totál leszedált a pszichiáter, nem szabad ezeket ennyi ideig szedni, főleg nem ilyen mennyiségben.
2020. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
2020. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Na, megjöttek a belinkelem a tutit emberek :D Jósgömb is lesz esetleg?
2020. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
2020. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy csomó tüneted pajzsmirigy problémára utal. Hol túlműködsz, hol alul.


10 év óta a dokid idáig nem jutott veled, hogy egy endokrinólógushoz küldjön, csak tömte beléd a nyugtatókat? Biztos hogy feljelenteném a helyedben, ha beigazolódik a probléma. Mert ezt nem lehet kimagyarázni csak félre kezeléssel, mert ebben tudatosság is lehet. Ilyen véletlen nincs.

2020. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez járok 3 havonta,aki csak írja a gyógyszert. Végre látok kiutat. Azt hiszem. 22 évesen fingom sem vokt semmiről. Az orvosra bíztam magam,azt hittem ez így van jól. 1 teljesen tiszta évem volt.
2020. aug. 1. 21:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!