Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérdésem hogy,mi okozhatja...

Kérdésem hogy,mi okozhatja hogy rendszeresen van vízszerű hasmenésem miután húst fogyasztottam?Lassan 3 hete van hogy egész nap nincs bajom nem fáj a gyomrom de ahogy húst ettem fél-1 órán belül a wc-n kötök ki.

Figyelt kérdés
Előtte is fogyasztottam napi szinten nagy mennyiségben (napi 50dkg) húst de akkor nem volt probléma viszont mostanában ahogy húst fogyasztok hasmenésem lesz rövid időn belül.

2020. aug. 4. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
legyél vegán
2020. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vicc, van olyan hogy húsra való ételérzékenység! Csirkére, marhára bármire lehet. Menj el egy intolerancia vizsgálatra, magénlaborban elvégzik. Én heteket szenvedtem, mire kiderült, tejfehérje érzékeny vagyok..

2020. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van bene valami, ami ártalmas, azt érzékeled és arra reagál a tested. (A paleo világnézet egyébként ulyen dolgokon vérzik vagy vérezhet el.)
2020. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!