Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leállhat a szívem amikor...

Leállhat a szívem amikor alszol? Meghalhatok?

Figyelt kérdés
Hétfő este áramütés miatt kórházba kerültem (beleért véletlenül egy fém tárgy a konnektorba). Ott csináltak EKG-t, és minden rendben volt. Szerdán jöttem haza, mivel szinte éjfélkor vittek be a kórházba. És arra lennék kíváncsi, hogy lehet e még valami baja a szívemnek, esetleg vérrög képződhetett e? Megállhat a szívem ennyivel az áramütés után? Esetleg lehetséges lenne a hirtelen szívhalál? Fiatal vagyok, még nem vagyok 18 sem, és nagyon félek ettől, hogy ha elalszom, akkor meghalok. Kérlek, nyugtassatok meg, nagyon félek, és nem merek aludni :(

2020. aug. 7. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Aludjak veled,nézlek miközben alszol😊
2020. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Elárulom, hogy bármikor megállhat a szíved, nem csak álmodban.
2020. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy ijessz meg megjobban :(
2020. aug. 7. 01:09
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

2.nak igaza van. Ez bárkivel bármikor előfordulhat áramütéstől függetlenül nem csak éjszaka. De általában nem szokott :)

Nem értem mitől félsz. Én nagyon örülnék ha úgy halnék meg hogy elalszom és nem ébredek fel. Szerencsés halál. Mindenképpen meg fogsz halni, szóval ezen mindenképp túl kell majd esni egyszer. Nyilván ha életveszélyes állapotban lennél nem engedtek volna haza. Értem, hogy nem akarsz még fiatalon meghalni. De ha ennyire félsz miért nem hívod fel a kórházat ahol voltál és kérdezed meg? Ha tőlük hallod majdmegnyugszol.

2020. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

A jövő nemzedékek okulására leírnád, hogy mi az a fémtárgy és tevékenység, amikor véletlenül beleér a konnektorba?

No meg azért a körülmények... Hol? Beázott pincében, térdig érő lében állva? Vagy szőnyegpadlós lakószobában?

Az az igazság, elhanyagolható valószínűsége van annak, hogy később még jelentkezik probléma, pontosabban van olyan, hogy később jelentkező problémánál egyéb ok hiányában ezt teszik meg lehetséges oknak.

2020. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem elte tul az ejszakat a kedves kerdezo...:(
2020. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
:D :D megállt álmában az agya :D
2020. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5. Csatlakoznék. Én is kíváncsi lennék a sztorira
2020. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fürdőben, nedves csempen álltam mezítláb
2020. aug. 7. 17:43
 10/18 anonim ***** válasza:
És mit dugtál a konektorba?
2020. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!