Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez reflux lehet?

Ez reflux lehet?

Figyelt kérdés
Március óta nagyon sokat (van, hogy naponta órákon keresztül) van nehézlégzésem. Olyan érzés, hogy nem tudok nagy levegőt venni., néha fáj a mellkason, de az ritka. Ezen kívül semmi más tünet, csak néha gyomorégés meg savas böfögés. Ezért gondoltam, hogy talán reflux okozhatja. Okozhat ilyen jellegű nehézlégzést? 23 éves vagyok, nem dohányzom (buliban azért van rá példa :D) és nem is mozgáshoz kötődik, bár az néha ront rajta. (Ezt azért írtam, mert ha szívvel lenne valami, gondolom az inkább mozgásnál volna).
2020. aug. 8. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy reflux probléma.Szív eredetű is lehet. Háziorvosi konzultációt ajánlok ha továbbra is tartós a nehézlégzésed. Azt tudni kell hogy a refluxot gyakran lelki problémák okozzák, stressz, szorongás. Ha jelenleg nehéz élethelyzetben vagy próbálj meg lazítani!


Míg refluxom volt gyógyszert nem voltam hajlandó szedni, helyette sok gyógynövény teát ittam, életmódot váltottam.

2020. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én abból indultam ki, hogy a pulzusom, várnyomásom mindig normális és legtöbbször nyugalomban jelentkezik az egész. Ezért gondolom azt, hogy nem szíveredetű. Persze bármi lehet. Köszi a választ.
2020. aug. 8. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!