Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az övsömör kezelés nélkül...

Az övsömör kezelés nélkül gyógyulhat??

Figyelt kérdés

Jó pár napja van kb 3-4apro hólyagos vörös foltos kicsi terület a hátamon.Tenyleg nagyon kicsi

Anyámmal azon gondolkodtunk hogy övsomor💊.Viszont amíg észre nem vette anyám hogy a hátamon van valami addig fel se tűnt.Elotte beteg voltam,valami vírus.Esetleg amiatt lehet?

Tegnap véletlen bele kaptam és amiatt egy cseppet faj

Hogyha nem okoz komoly problémát így napok után sem és tényleg övsömör akkor elmúlik magától?



2020. aug. 10. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minel hamarabn kezelik annal jobb. Amugy hosszan tarto eros idegi fajdalmat okozhat. Herpesz virus okozza, ahogy a baranyhimlot is.Irtad,hogy beteg voltal. T. Legyemgult immunrendszer (betegseg, sok stressz) johet elo. Kapsz egy razokevereket, ami leszaritja, illetve gyogyszert. Menj orvoshoz, mert ez magatol csak rosszabb lesz.
2020. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi telorol irtam, kicsit kusza lett. Idegi fajdalmat okoz, ezert ilyenkor milgammat is szoktak irni, de lehet h nrm is ovsomor, szoval irany a doki.
2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha övsömör, akkor minél előbb orvoshoz kell menni, hogy a Telviránt el tudjad kezdeni szedni! A 800 ast 5x 1-et.Különben a hólyagok nagy felületen kijönnek és idegvégi károsodás okozhatnak, aminek nagyon fájdalmas, hosszadalmas betegség a vége!
2021. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!