Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szegediek! Ti nem féltek...

Szegediek! Ti nem féltek ettől a szúnyogpermetezéstől?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem akkor kint lenni, az ablakot is csukva tartom, amikor repked a gép. Titeket nem idegesít az a tény, hogy azt sem tudjuk mi az amiket ránk szórnak? Később meg nem tudjuk elképzelni mitől vagyunk betegek.. Én fújom fel a dolgot?
2020. aug. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Féljenek a szúnyogok!
2020. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vantel ***** válasza:

Nem vagyok szegedi

Biztos,hogy ártalmas hiszen megöl élőlényeket.

Gondolj bele ,hogy a gépész vegyészek(modern földművesek) milyen ártalmas vegyszereket használnak az élelmiszer előállításához, aztán megveheted a boltban. És ezeket mindennap bekajolod.

2020. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
És mégsincs semmi bajod. Sőt másfélszer annyi ideig élsz, mint amikor még nem permeteztek semmit.
2020. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Támogasd a biológiait, attól nem kell tartani. Persze az meg csak akkor ér valamit ha időben el van kezdve és nem úgy, ahogy Mo.-n csináljuk, hogy az összes irtás 1% sem biológiai.
2020. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!