Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évente visszatérő száraz köhögés?

Minseo1998 kérdése:

Évente visszatérő száraz köhögés?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 éve minden évben egy megfázást több hónapos köhögés követ. A legelső volt a legdurvább, akkor négy vagy öt hónapig köhögtem, állítólag tüdőgyulladásom volt, de amikor vizsgáltak már nem. Azóta 2-3 hónapra mindig megmarad a köhögés, este és reggel köhögőrohamaim vannak, nem tudok szinte levegőt se venni a köhögéstől, előfordult, hogy annyira köhögtem, hogy behánytam tőle, gyakran öklendezek közben. Váladék nem igazán jön fel, néhányszor csak és kevés. Olyasmi a köhögés hangja, mint egy nagyon mély hangú kutya ugatása vagy nem is tudom mihez tudnám hasonlítani de pl szerintem ha valaki csak hallaná mindenki azt hinné, hogy egy férfi az. Van néhányszor, hogy 1-2 órára nem köhögök és éjszaka sem kelek fel rá, nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Valaki tudja, hogy mi lehet ez?

2020. aug. 14. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Nekem is van. Szerintem elektroszmog.
2020. aug. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mostanában is köhögsz, hívd fel a háziorvost. Különben dohányzol?
2020. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, viszont amikor így köhögök nem szoktam. Nem amiatt van, mert már sokkal azelőtt, hogy elkezdtem cigizni így köhögtem. Persze nyilván jót sem tesz neki de nem attól van az biztos.
2020. aug. 19. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Allergia vizsgálatod volt már? A megfázásodnak mik a tünetei, (van lázad, vagy csak folyik az orrod és köhögsz)? Évszakra nagyjából mindig ugyanakkor vannak a megfázásaid?


Reflux vizsgálaton voltál már? Gyomrod nem szokott égni? Ha vízszintesen fekszel tüdőszúrás van?


Milyen vizsgálatokon voltál?

2020. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig az tüdőgyulladás. Nem mindig látszik a röntgenen. Nekem is ez volt a vége légmell lett és műtét. Úgyhogy nem kéne addig köhögnöd amíg kilyukad a tüdőd. Antibiotikum kell rá mert ennek csúnya vége lehet. Egyébként vérvizsgálat kimutatja a fertőzést. Meg nem ártana abbahagyni a cigizést sem és kérni időpontot légzőtornára és azt csinálni rendszeresen

Megakadalyozhatja a tüdőgyulladás kialakulásat.

2020. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arya93 válasza:
Szia. Lehet tudni, hogy mi okozta ezeket a köhögéseket?
2022. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!