Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem még mindig?

Miért érzem még mindig?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kezdődött az egész.

Akkor vettem észre valami olyasmit mintha hajszál lenne a torkomban egyik oldalon.

Majd ahogy teltek a napok nem múlt és hozzátársult a nehéz nyelés és begyulladt a torkom és a mandulám akkor a vénynélkül kapható gyógyszer sem használt, így elmentem az orvoshoz végső elkeseredésemben,aki nem látott semmi olyat a torkomban csak enyhe gyulladást de vett törletet.Kiderült hogy székletbaktérium miatt volt a gyulladás. Kaptam antibiotikumot, de egy rémálom volt,mellékhatásai nagyon megviseltek,de szerencsére túl vagyok rajta. Ami aggaszt hogy már egy hete befejeztem az antibiotikum kúrát és még mindig érzek nyeléskor valamit ott,pedig már elmúlt néhány napra és azt hittem végre meggyógyultam de megint érzem, hogy van ott valami. Viszont most nincs gyulladás.

Mitől lehet?

Nem tudom mi tévő legyek. 😏



2020. aug. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyasmi érzés mintha gombóc lenne ott?
2020. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább olyan mintha valami kaja maradék lenne ott egyfolytába amit nem tudok lenyelni
2020. aug. 18. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig a gombócérzés, mintha lenne ott valami, és hiába nyelsz, nem megy le. Nincs pszichés alapja nálad? Nem vagy pánikbeteg?
2020. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti,emiatt a baktériumos fertőzés miatt folyton rettegek hogy elkapok megint valamit bárhol.

Nagyon gyakran mosok kezet,és utána mindig lefertőtlenítem.

Inkább hipochonder vagyok.

2020. aug. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!