Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mitől fájnak a végtagjaim?

Vajon mitől fájnak a végtagjaim?

Figyelt kérdés

Kb féléve rendszeresen visszatérő végtag fájdalmaim vannak. Mintha izomlázam lenne, de lázam nincs. Ilyenkor 2-3 napig fáj mindenem, aztán elmúlik.


A legrosszabb, hogy szeretnék rendszeresen sportolni, de ez a fájdalom sokszor közbeszól.


Ma voltam reumatologián és beutaltak egy sor kivizsgálásra: vérvétel, ultrahang, urologia, fogászat... stb.. gyulladást keresünk.

Esetleg másnak vannak ilyen fájdalmai? Mi volt a hátterében?



2020. aug. 18. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem szokott lenni, de kínoz legalább 1 hónapon át. Ezt nevezik reumatikus fájdalomnak, ha a vérvételen a crp értéked nem lesz magas már most megmondom, hogy semmit nem fognak találni. Amit leírtál gócvizsgálat, átestem rajta, negatív eredménnyel.
2020. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pontosan! Gócvizsgálat!

Hány éves vagy? én 38F

2020. aug. 18. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
57N Sajnos a reumás fájdalmak már a te korodban is megjelenhetnek.
2020. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!