Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

16 vagyok.És valami olyasmi betegségem van hogy aorta elégtelenség.de enyhe

Viszont rendszeresen energiaitalozom,egy nap 2-3 db-ot is😅És csak most gondoltam bele ebbe... Sokszor szokott szúrni a szívem,és van amikor mozdulni se bírok mert fáj...



2020. aug. 19. 20:48
 1/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A saját érdekedben: Az energiaitalt AZONNAL hagyd el! Nekem is időnként szúrt a szívem - nem csoda. Két doboz monster szolgálatonként nem volt jó ötlet... Most hogy igyekszem kevesebb koffeint bevinni, már nem szúr a szívem.
2020. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az első lépés hogy abbahagyod az energiaitalt. Akkor majd meglátod van-e ennek pozitív hatása. Ha van,akkor nem térsz vissza hozzá, ha nincs, akkor elmész az orvoshoz, és megkérdezed mennyi energiaitalt ihatsz.

Én ezt csinálnám.

2020. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Szívbetegen energiaital? Eszednél vagy helló? Hát ha a hirtelen szívhalál bajnak számít, akkor igen, lehet. Lehet, hogy nem most, hanem "csak" 1-2 év múlva. Orvoshoz! Előbb kardiológia, aztán pszichiátria. És most tedd ki a vigyorgós fejecskét. :)
2020. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Azért nem kell megölni..



(Majd én magam,úgy hogy nem is tudok róla)

2020. aug. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!