Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány aktív covid fertőzött...

Hány aktív covid fertőzött volt akkor áprilisban amikor az egész ország le volt zárva?

Figyelt kérdés

Most 830 van.

[link]


És semmi sincs lezárva korlátozva.


Akkor amikor az egész ország állt akkor hány is is volt?

Amikor egyetemek iskolák zárva, boltok 15h-ig vagy teljesen zárva, színházak mozik éttermek uszodák stb stb zárva-akkor hány aktív fertőzött is volt?


Mert most 830-al semmi sincs zárva.


2020. aug. 22. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megkeresheted.

2020. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ápr. 30: 2775
2020. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az az összes.
2020. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az iskolákat bezárták, 19 fő volt a TELJES fertőzöttszám. Az első korlátozó intézkedéseket 32 főnél hozták. És mindenki pánikolt, kijárási tilalmat követelt.

Most a napi esetszámok 40 körül mozognak, és az emberek már nem hisznek magában a vírus létezésében sem.

Valahol egy bohózat az egész.

2020. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem teszteltek, senki nem tudta. Utolag saccolhato, mennyire keves. Csak ugyanazzal az erovel lehetett volna iszonyuan sok is. Es akkor mindjart mas lett volna. Szerintem nem erdemes sajnalni, hogy Magyarorszagon nem kellett jegcsarnokot hasznalni hullahaznak.
2020. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már márciusban megírtam, hogy sokkal nagyobb esetszámnál fogják megnyitni, mint amennyi bezáráskor volt. Hülyeség is volt már akkor bezárni.
2020. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ja.... volt össz 30 fertőzött és az összes iskola zárva. Mots van napi szinten 40-50 új fertőzött és fel se merül a zárás.


De azért kimondani hogy az egész egy nagy humbug és semmi sincs mögötte hát azt nem szabad.

2020. aug. 23. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt figyeljétek! Most már napi 2000-3000 új fertőzött és 50-60 halott és továbbra sincs se zárás se semmi :D Magyarország én így szeretlek <3
2020. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!