Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum kúra után mennyi...

Antibiotikum kúra után mennyi idővel lehet vizeletmintát adni?

Figyelt kérdés
Amit az orvos felírt antibiotikum nem hatott a panaszaimra, úgyhogy vizeletmintát kell beadnom tenyésztésre. Mennyi időnek kell eltelnie? Valahol azt olvastam 5 nap valahol azt olvastam 7 nap. Dokim sajna elment nyaralni úgyhogy nem tudok vele értekezni ezügyben.
2020. aug. 22. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kúra befejezése után 7 nappal add le.
2020. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! És szerinted csak antibiotikumot nem lehet ilyenkor szedni, vagy amit szedtem pl probitikumot mellé azt is el kell hagyni, mert befolyásolhatja az eredményt? Jó hülye vagyok, hogy nem kérdeztem meg a dokim amig meg lehetett volna, de nem gondoltam rá mert azt hittem hatni fog a gyógyszer :/
2020. aug. 24. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igazából attól függ, milyen betegséged van. A probiotikomok a bélben élnek, ott fejtik ki jótékony hatásukat, és van néhány fertőző baktérium, amit kiszorítanak a szervezetből. Ha nem emésztőrendszeri fertőzésed van, akkor szerintem szedheted.
2020. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. Szép napot! :)
2020. aug. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!