Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez fantozmia, vagy??

Ez fantozmia, vagy??

Figyelt kérdés

Múlt hónapba mosogatás közbe elkezdtem valami dögszagot érezni, mikor egy állat elpusztul, és azt a szagot. Bementem a TV szobába, ott is éreztem, szobámba meg főleg.

Régebben sűrűn éreztem cigarettafüst szagot, akár csukva akár nyitva volt az ablak. Néha még most is. Pár napja pedig (csak a szobámba) este érezni szoktam valami kellemes virágillatot. Magyarul és angolul is rákerestem, hogy ez most akkor mit jelent, és fantozmiát dobott ki, mindkét nyelven. Az érdekes az egészbe az az, hogy csak a házon belül, 4 fal között érzek ilyen szagokat, amik nincsenek is ott. Most akkor ez tényleg fantozmia?



#szaglás #hallucináció #Szagláshallucináció
2020. aug. 22. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami van az otthonodban ami nem evilági.
2020. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az lesz az szerintem, hiszen a fantom szaglás tipikus tünetei, ha rohadó szagot vagy dohányfüstöt hallucinálsz
2020. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!