Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mitol lehet ez a szuro...

SOS! Mitol lehet ez a szuro fajdalom?

Figyelt kérdés

Elnezest az ekezethianyert, telorol irok!


Szeretnem leszogezni, hogy orvoshoz sajnos nem tudok menni- egyelore.


Februarban kezdodott, amikor a semmibol elkezdett fajni a labfejem. Pontosabban a labujjaim alatti resz, illetve az ujjak kozotti resz. Pokoli fajdalom, ugy kell elkepzelni, mintha hirtelen millio tuszuras erne azt a reszt es kb. fel percig tart. Volt nehany honap amikor egyaltalan nem ereztem, de par napja ujra elojott. Most az ejjel szinten belem nyilalt a fajdalom, szinte elsirtam magam. Nem gorcs, hanem szuras szeru fajdalom. Gorcs eseteben tudom mit kell tenni, de ennel semmi sem segit csak a varakozas!


Tavaly elkezdett zsibbadni a kezemen a kisujjam. En szinte mindig a balfelemen alszom, igy lehet, hogy attol van (ez sem tartos). Viszont a labamban jelentkezo fajdalom is CSAK a bal labamat erinti.


Probaltam atgondolni, hogy mitol lehet. Az elmult 1 evben elegge mozgasszegeny eletet eltem, illetve a kalciumhiany is megfordult a fejemben. Ezen probalok valtoztatni. Nem vagyok elhizva vagy ilyesmi. Sajnos sokaig ulo munkat vegeztem...


Az internetet bongeszve mar kb. minden letezo betegseg szoba johet nalam. Nagyon felek es el is fogok menni az orvoshoz. Sajnos kulfoldon rekedtem es a nyelvet sem beszelem igazan. Ha minden igaz, egy honap mulva mar otthon leszek, de addig varnom kell.


Valakinek volt hasonlo problemaja? Probalom nyugtatni magam es tudom, hogy csak orvos tud 100%-os valaszt adni (jo esetben), de addigis halas lennek, ha kapnek nehany valaszt-esetleg tapasztalatot!


Ui: parom szerint a "tanga" papucs miatt lehet, vagy olyan labbeli ami nem felel meg a labamnak. Viszont akkor a jobb labamba is jelentkezne a szuro fajdalom! :(


Koszonom.


2020. aug. 23. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A sérülés nélküli, szúró jellegű fájdalom, zsibbadás (para-érzés) jellemzően idegi eredetű.

Amíg nem jutsz orvoshoz, próbálj meg B vitamin komplexet szedni, vagy Milgammát.

2020. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a papucstól. Apukamnak a sarkábam volt csqk az egyikben. Fa papucsot hordott. Lecserelte azóta nem jött elő. Nem egyforman terheljük a labainkat ezérz nemjön ki mindkettőn mindig. Ne vedd fel többet azt a papucsot vagy nézz körbe melyik cipő nem teljesen kenyelmes amit hordasz. Amíg noncs orvos pont kiszűrheted ezt a dologt. Ha mégsem akkor gerincprobléma okozhat esetleg ilyet.
2020. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A papucsot mar ket napja nem hordom. Ma reggel es delben jelentkezett a szuros fajdalom. Konkretan a bal labujjaim alatt. Holnap veszek vitaminokat, aztan meglatom lesz-e valtozas. Elegge felek..foleg az autoimmun betegsegektol :(
2020. aug. 26. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ez olyan komoly dolog lenne. Szerintem valami banális oka van. Többi cipődet is gondold végig nem erőlteti e valamelyik pont ott a lábad. Nekem egyszer a talpam szúrt hetekig gőzöm sincs mitől egyik nap munkába menet kezdőfött vagy 3 hétig szemvedtem aztán elmúlt. De alig tudtam járni. Csak az egyik labamon. No komment.
2020. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!