Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi beteg szűrésre hol van...

Nemi beteg szűrésre hol van lehetőség Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos esélyes, hogy elkaptam valamit egy alkalmi partnertől. Szerencsére sosem voltam még ilyen felelőtlen, szóval nem igazán tudom, hol van ingyenes lehetőség Budapesten belül nemi betegség szűrésre. Nőgyógyásznál kell kezdeni? Csak magán úton találtam a neten szűrést, ott pedig a labort írták első lépésként. Háziorvossal nem tökéletes a viszonyom, mindenképpen kell beutaló?

Minden hasznos választ felpontozok! Köszi előre is!



2020. aug. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemibeteg gondozót keress.

De először menj nőgyógyászhoz lehet csak gomba vagy bakteriális fertőzés.

Egyébként szerintem nincs ingyenes, de lehet tévedek.

2020. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kerületben van (remélem még megvan?) nemibeteg vagy bör és nemibeteg gondozo. Kiguglizod és bejelentkezel.
2020. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ment a zöld!
2020. aug. 24. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Keresd fel a lakhelyed szerinti bőr és nemi beteg gondozót, beutaló nem kell. Gondolom nem akarod kiírni hol melyek kerületben laksz, de ha megteszed megkeresem neked.


A lényeg: beutaló nem kell!

2020. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm! Minél előbb elmegyek vérvételre!
2020. aug. 24. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha nincs panaszod akkor érdemes vàrnod legalább 1 hónapot az aktustol mert vsn ami csak hetek múlva mutatható ki.
2020. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még várok. Csak jó lenne valami megnyugtató hír már.
2020. aug. 24. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
A hpv nek az a fajtàja ami a szemölcsöt okozza pl van hogy évekig is lappang. És azt óvszerrel is elkaphatod. Sőt orállal is.
2020. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!