Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki gyomorfekélye volt milyen...

Aki gyomorfekélye volt milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

#Gyomorfekély, gyomor, gyomorfájás,
2020. aug. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorégés, étkezés után a fájdalom rosszabb lett, gyomortáji tűrhetetlen fájdalom, savhematinos hányás.
2020. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 napja nagyon fáj a gyomorszájam, fekvéskor nehezebben kapok levegőt, gombóc érzés van a torkomban, fojtogatás érzés a nyakamban. Nincs étvágyam, fogytam 2 kilót 5 nap alatt. Hétfőn voltam háziorvosnál, azt mondta ez gyomorégés, pedig nem érzek savat egyáltalán, nem böfögök, írt savlekötőt, ha egy hét múlva se használ menjek vissza. Eddig semmit se használt. Sajnos sokat szedtem fájdalomcsillapítót mert volt egy ízületi betegségem. Már félek nem e a sok fájdalomcsillapítótól gyomorfekélyem vagy valami ilyesmi lett. Nagyon stresszes is vagyok sajnos mert már egy ideje nem találok munkát. Amióta nem dolgozok szinte mindig van valami bajom.
2020. aug. 25. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok, válaszoltam erre az üzenetedben.
2020. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 25. 12:34
 5/5 yoshimitcu ***** válasza:
szia hogy vagy azóta?
2021. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!