Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas prolaktin színt, mit...

Delavega kérdése:

Magas prolaktin színt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utolsó három havi vèrvètelemen lassú de folyamatos emelkedési èrtèkek láthatóak, a prolaktin szintem már 48% a normál èrtèk fölött van. Tsh ès a többi is emelkedik. 2016 ban is volt ilyen gondom, meg előtte is, akkor bromo gyógyszert szedtem szertralin mellet most pár èv alatt rendbe jöttek az eredmènyek, akkor agyalapi mirigy jó indulatu daganatom volt kb 4mmer, mrin látták.ez megszűnt az akkori bromo hatására. Most 2020ban az mrin agyi gyulladást látták, az agyalapi mirigy körül, nem volt 1ertelmu a dolog hogy újra kiújult e vagy sem. Szerintem igen. Most újra felírták a bromo gyógyszert, 2,5mgban. Ami változott hogy alvás zavarom lett jobboldali enyhe fej vagy fülzúgással. Alvás zavarra leponexet szedek 3 ève. Nem e tudom hogy a leponex tolja el az èrtèkeket. Tudom hogy nem kapok biztos választ, de megkérdezem hátha van hasonló eset. Tippet szeretnèk kèrni. Hogy milyen természetes gyógyszer tea vagy bármi más van a prolaktin csökkentèsère? A választ előre is köszönöm! "Mobilrol írtam".

2020. aug. 25. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátcserje (Agnus castus)

Citromfű, levendula

Ha a problémát az agyalapi mirigy jóindulatú daganata okozza, annak méretétől, elhelyezkedésétől, konzervatív terápiára adott reakciótól függően a végleges megoldást a műtét beavatkozás hozza meg.

2020. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Bromoctiplin mellett is szedhetem? 2.5mgot kell szednem esténként, mondtam az orvosnak hogy nappal nem szednèk tompító bogyót, mert munka képesnek kell lennem, három havi vèrvètelemen lassú emelkedèst mutatott a vérkép eredményem. Mèg tervezek venni 1kg civatim aszkorbin savat tervezek venni. Na meg D vitamint.
2020. aug. 28. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nappal fogyaszd ezeket a teákat (délelőtt).
2020. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!