Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a sanct...

Mi a véleményetek a sanct bernhard zöldkagyló kivonatról?

Figyelt kérdés
Térd porckorong kopás miatt ajánlották. Nem tudom, érdemes-e rá költenem, vagy maradjak a glükozamin-szulfát tablettánál?

2020. aug. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Azt remélem tudod, hogy semmilyen tabletta nem építi vissza a porcot, csak a maradékot tudja regenerálni. Kérdés mekkora a kopásod, a hyaluronsavas injekciókkal többre mész, tény, hogy drágábbak. A térdben amúgy nincs porckorong, ott üvegporc van.
2020. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fajtát nem ismerem és nem is használtam sosem.

De a nagytestű kutyám már nem tudott járni, amikor zöldkagylót kezdtem neki adni. Csodát tett vele.

Egy próbát megér szerintem.

2020. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es! Sajnálom, hogy nem a kérdésemre válaszoltál, de azért köszönöm.

2-es! Nekem is ma mondták, hogy többeknek segített már, és miért nem azt szedem. Adtam neked is zöld pipát. Csak én nem látom a gépemen, hogy a rendszer vette volna a jelet.

Remélem majd jönnek még mások is, és ráerősítenek a véleményedre.

2020. aug. 28. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok...ha annyira tudatlan vagy, hogy azt sem tudod mi van a térdedben talán nem volt baj a felvilágosítás. Ha pedig már mondták neked hogy szedd mit kérdezősködsz! Jöhet a lehúzás!
2020. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es!

Nem azt kérdeztem, hogy mi van a térdemben, hanem, hogy kinek mi a véleménye az általam írt tablettáról! Ha arra válaszoltál volna, amit kérdeztem, akár pozitív vélemény, akár negatív, akkor megkapod tőlem a 100 %-ot! De így, csak az igyekezetet tudtam díjazni, de azzal nekem nem segítettél! Érted?

2020. aug. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!