Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegek!! Nektek rendszer...

Pánikbetegek!! Nektek rendszeresen van pánikrohamotok? Mi váltja ki őket?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy veszekedés kiváltotta életem első pánikrohamát. Soha többé nem szeretném átélni. Azt hittem meg fogok halni. Nagyon félek hogy ez akár rendszeres is lehet. Nektek mik a tapasztalaitok ezzel kapcsolatban?

2020. aug. 30. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer volt komolyabb rohamom, mindenféle különösebb kiváltó esemény nélkül. Egyszer reggelizés közben, egyszer meg olvastam a kanapén. Igaz, sokat stresszelek, nyilván mikor felhalmozódik, akkor tör ki ilyen rohamokban. Szakember tud segíteni, hogyan kezeld őket. Mondjuk, én még nem voltam vele orvosnál, de ha félsz, keress egy hozzáértő dokit.
2020. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyabb 3 szor volt de legalább már 20 szor előfordult velem 4 hónap alatt.bármi kiválthatja.menj el dokihoz ő ad rá antidepigyógyszert amit 8 hónapig kell szedni(en most szedem 1 hónapja)

Amugy ha megint lesz rohamod parancsold meg az agyadnak hogy hagyja abba nem fogsz belemenni a hülyeségébe mert te tudod hogy semmi bajod.ja meg igyál jéghideg vizet és próbáld lekötni valamivel a figyelmed(en játszottam a telefonomon.vagy simogattam a macskáim)

Remélem tudtam segíteni


UI:van facebook on pánikbeteg csoport talán ott többet tudnak segíteni

2020. aug. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!