Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már olyan, hogy normálisa...

Volt már olyan, hogy normálisan vett levegőt valamilyen tevékenység közben és úgy érezte, mintha nem kapna?

Figyelt kérdés

Például most youtube-on néztem egy videót, és egyszer csak azt érzem, mintha "a vett levegő nem lenne elég". Mintha széndioxidot szívnék be. Ez pár lélegzet után elmúlik.


Volt már valakinek ilyen, esetleg volt vele orvosnál?



#légzés #elégtelene levegő
2020. aug. 31. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor fülledt meleg van vagy még párás is a levegő (pl. fürdés után).

Ha sokat ülök egy helyben vagy már jó ideje (napok óta) nem mozogtam rendszeresen, akkor nehezebb levegőt venni (vérkeringés lelassul + levegő csere nem volt a helyiségben). De ekkor huzamosabb ideig van ilyen érzésem, pontosan addig, amíg el nem kezdek mozogni vagy nem ér stressz vagy míg nem érintkezek hideg vízzel.

Ha nem aludtam ki magam, akkor is elő szokott jönni, de nem múlik el pár lélegzet után.


Olyat magamnál nem tapasztaltam, hogy csak néhány lélegzet erejéig van ez.


Ha először történik ilyen, akkor nem gondolom, hogy feltétlenül menni kellene orvoshoz, de ha már többedjére, akkor erősen elgondolkodnék rajta.

2020. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyankor fordul elő, amikor erősen dohányoznak körülöttem, illetve ha erősen dohányzó kollégám van, és pont akkor jött be cigiszünetről, nem bírom a füstjét, de a szagát sem, amit a dohányzó bőre, ruhája magába szív, zavarja a szervezetemet.

Volt már olyan, hogy megelőztem dohányzót az utcán, mert szembeszél volt, és nem akartam, hogy rám jöjjön a füst.

2020. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!