Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bekerult korhazba, ezek...

Bekerult korhazba, ezek alapjan mennyi eselye van, hogy tuleli?

Figyelt kérdés

Dedpapam 87 eves, tudorakos. A heten bekerult korhazba, mert osszeesett, 30as cukorral.


A korhazban igazoltak, hogy cukorbeteg, kialakult veseelegtelenseggel, es tegnap kapott egy bakterialis kezdetleges tudogyulladast. A covidos intezkedesek miatt nem tudjuk latogatni. Szerintetek van ra esely, hogy felepul annyira, hogy szemelyesen meg el tudjunk tole bucsuzni?



2020. szept. 3. 13:22
1 2
 11/20 Hellmano ***** válasza:
Anyukám élettársa ugyanígy halt meg 65 évesen, ő pedig 87 nem sok az esély sajnos. Persze bízni lehet, de a realitás sokszor más.
2020. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mar lekapcsol a teste, minden felmondja a szolgalatot. Ez a szakasz a veg, bar elhuzodhat.

Szerintem ha nincs tudatanal, vagy mar nagyon homalyosan, akkor egy nover embersege, egy idegen kez szoritasa megadja neki azt az erzest, hogy nincs magara hagyva.

Nagyon sajnalom, mert ez nagyon kegyetlen, hogy nem lehet ott lenni.

Ebben az allapotban viszont csak a szenvedesei tartananak tovabb, es nem lesz enyhites.

2020. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudatan van, csak nehez vele telefonon beszelni
2020. szept. 3. 14:15
 14/20 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladas ebben a korban sajnos nem sok jóval kecsegtet a többi problémáról nem is beszélve. Szörnyű, hogy nem mehettek be. Együttérzésem.
2020. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Anélkül, hogy idekeverném a politikát, hadd jegyezzem meg, hogy 65 év feletti rákos beteget eleve nem is kezelnek drágább szerekkel. 2014-ben szép csenden kivették az alkotmányból az egészséghez való jogot, és a TB-t már nem hozzájárulásként, hanem adóként fizetjük, cserébe kapunk valamit.
2020. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Miquel nem igaz amit írsz. Feküdtem 70 feletti rákos betegekkel egy kórteremben akiket tüdőrákkal műtöttek.Majd pont azt a kemót kapták amit a fiatalabbak. Nem értem miért kell össze vissza hazudozni? Mert jól hangzik? Gyógyíthatatlan rákos is kapott kezelést pedig telejesen felesleges volt neki.
2020. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Dédpapám kaphatott volna kemót, de elutasította a kora miatt.
2020. szept. 4. 20:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Miquel azt hittem meggyógyul a bácsi mert csak a bélflórájával van valami gond :D

Bocsi kérdező ez nem neked szólt hanem a bélbaktériumosnak.

2020. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatasokat, ma sajnos eltavozott. A mai napon hirtelen jobban lett es 4 ora mulva elhunyt.
2020. szept. 6. 23:02
 20/20 anonim válasza:
Részvétem.Kitartást nektek.
2020. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!