Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köldöksérv műtét után 2...

Kopito1985 kérdése:

Köldöksérv műtét után 2 héttel levettem azt a ragasztót amivel levolt takarva, szerintetek normális hogy még nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés
Tegnap vették le a kötést, de a doktor aki csinálta annyira unszimpatikus ember nekem sajnos. Az, hogy a pólóm belülről érintkezik a köldökömmel nem fertőződhet meg? Mégiscsak anyaggal érintkezik, és még nagyon csúnya a köldököm és az körül, sőt nekem ez gusztustalan.

2020. szept. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy érzékeny, még a gyógyulási folyamat elején jársz. Megfertőződni nem valószínű, hogy fog, már nincs nyitva, fél év múlva már teljesen szép lesz, türelem.
2020. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ha azt a doktort aki csinálta ezt megkérdezném akkor olyan pofát vágna hogy mi vagyok én hülye, hogy merek is valamit kérdezni. Még az érdekelne, hogy most ha kajálok ezt azt, sőt tegnap, hogy ettem kicsit többet anyummal, amikor jöttünk haza kocsival mintha a beleim fájtak volna, de csak addig amig nem nagy wcztem.. + ma is ettem ilyen sós rágcsálnivalót, és köldököm alatt fájt, de nagy wcztem is már jobb, most ez ennyire mindenre érzékeny? Az a baj tiszta buta vagyok ezen a téren, nem a hasamat műtötték, hanem a köldök sérvem..Köszi nagyon szépen amugy a választ.
2020. szept. 3. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy darabig egy fura érzés, mintha nem is a saját hasa lenne az embernek, mert nem úgy működik, mint eddig, de ez elmúlik.
2020. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi szépen, nem tudom ki vagy, de vendégem lennél egy vacsorára kedves hozzászóló 😊😊
2020. szept. 3. 20:28
 5/6 anonim válasza:
Hát elvileg a hasizmot varrják össze a hasfallal, de már nem emlékszem pontosan mert 10 évesen műtöttek. Egyébként még pár évig látszani fog a helye, de egy idő után el fog múlni. Nekem az első hetekben műtét után annyira fájt a hasizmom, hogy még felülni sem tudtam. Nem tudom kedves Kérdező, hogy hogy vagy/voltál ezzel, de ha szeretnéd privátban szívesen mesélek még erről.
2020. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 /Koszonom, fogok írni 😊
2020. szept. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!