Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek bizonyítottan volt...

Akinek bizonyítottan volt koronavírus fertőzése, mik voltak a tünetei, és mennyi nap alatt múlt el?

Figyelt kérdés
Nekem közel 1 hete tart a dolog, megfázásszerű tünetekkel indult, hőemelkedésem volt, 3 napja meg kb elment a szaglásom sajnos. Viszont olyan durva tüneteket nem produkáltam, mint amiket mindenhol mondanak. Nálatok hoy nézett ki?

2020. szept. 3. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
A Discoveryn most megy egy documentumfilm
2020. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Nekem nem volt, de furcsa dolgok vannak.


1; az utóbbi héten nagyon megnőtt az étvágyam, ami teljesen abnormális, de évente párszor valamiért rámjön pár nap, amikor hiába eszek, gyorsan éhes leszek utána.

2; betegségek előtt közvetlenül az ízületeim fájdalmasan és jobban elkezdenek ropogni a szokásosnál, most enyhén ez van, valamint izommerevség, az is jobban mint a normális

3; néha köhintenem kell, de furcsán bizseregni kezdett a légcsövem ma, mintha gyulladásba lenne, párszor váladék is jött fel. Ez lehet allergia miatt is, ha nem használnék orrsprayt, megfulladnék a parlagfűtől, lehet ezek csak az elnyomott tünetei mert már nem bírja a szervezetem

4; ma elkezdett kicsit rázni a hideg is, ez lehet az idegi kimerültség is, szédelegtem, ami meg az izommerevség miatt lehet, ki tudja a nyaki csigolyám nincs-e elcsúszva, mert már évek óta furcsán érzem


Na szóval szerintem nem vagyok koronás, de úgy érzem mint amikor valami betegség kerülget.

2020. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Apósom egy hét alatt túl volt. (kórházi ápoló)

Viszont 6 hétig kellett otthon lennie a pozitív tesztek miatt, mikor a második héttől már nem voltak tünetei.

2020. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Meg 5 hetig fertozott??
2020. szept. 4. 11:10
 5/19 anonim válasza:
82%
Orrfujás, enyhe köhögés. 25/L
2020. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös: lázad nem volt ezek szerint? Szaglásvesztés?
2020. szept. 4. 18:10
 7/19 anonim válasza:
88%

Lázam nem volt. Szaglásvesztés volt mert tele volt az orrom :)

Ecinaciat kell inni (tuti hogy rosszul irom bocsi).

2020. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem volt ilyen szaglásvesztés meg baromság. Persze ilyenkor elmegy az ember étvágya, szaglása mint úgy általában de nem hopsz nem érzek semmit. Pici hőemelkedés, éjjeli izzadás, kipirosodott bőr, vörös szem és enyhe ízületi fájdalmak de semmi fulladás vagy köhögés legfeljebb a cigitől de még az sem pedig középkorban vagyok már rendesen.

Nekem már elegem lett ebből az egészből, hogy ezzel hülyítenek bennünket a röpke életünkben amikor fontosabb dolgokkal kellene foglalkozni.

2020. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
En akkor figyeltem fel a szaglasveztesre, amikor se a parfumom, se az alkoholod kezfertotlenitonek meg csak kicsit sem ereztem az illatat. Ezen kivul a tobbi tunet nekem is enyhe volt.
2020. szept. 5. 11:28
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fáradtsággal kezdödött egy csüt délután, péntekre 39,2 láz lett belöle, de másnap reggelre már csak 38 volt és onnan meg már csak kevesebb. Fájt mindenem, miint amikor lázas vagyok. Kedden vettem észre a szaglás vesztést. Voltak még fura tüneteim mint pl, börkiütés a nyakon ami fájt is, de csak 1 napig tartott. Nem voltam taknyos, viszont nagyon kiszáradt az orrom belül, meg a nyelvem is olyan volt mint valami papir. Két hétig voltam itthon és szinte minden este fájt aa fejem és kb a második héten állandóan szédültem. Az a tünet maradt meg legtovább a szagláson kivül. Az is visszatért fokozatosan. Engem nem teszteltek utána, hogy negativ lettem e. Èn nem köhögtem és nem is fájt a torkom, de még a légzésemmel sem volt baj. Emiatt nekem nem volt olyan gáz, de féltem nagyon nehogy rosszabb legyen.
2020. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!